Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor éreztétek, vettétek...

Mikor éreztétek, vettétek észre, hogy kezdenek butulni a szüleitek?

Figyelt kérdés

Én anyukámon vettem észre, már 50 felett van, de apukám nem mutat olyan szintű elbutulást mint ő.. pedig 10 évvel öregebb.

Engem kiborít amikor olyan mint leszívták volna az agyát..


Ti hogy viselitek?


2013. márc. 28. 17:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Én szüleim 54 évesek mindketten, de még úgy nem tapasztaltam volna hogy elbutulnának.

Anyukám elég okos még a mai napig is, apámnál időnként észre lehet venni hogy felejt dolgokat, de még nem vészes.

2013. márc. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémek jóval idősebbek, de nem butulnak.
2013. márc. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%

Anyunak sajna volt egy kissebb szélütése,meg sok betegsége van.Túl van már 2 kemon,és nagyon sok mütéten.Ö pl.már régóta "butul".Èszre venni a kommunikációján.Sokminden megismétel pár nap alatt.Már lassan fel sem veszem csak mondom neki,"már mondzad tegnap" :)

Apu 60 éves ö rajta is észre lehet venni az öregedés hatásait.

Anyu 57.

2013. márc. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Kalos válasza:
25%

Majd kiváncsi leszek, hogy te annyi idősen mennyire fogsz lebutulni és mennyire fogod kibirítani majd a gyerekedeidet.

Kicsit több tiszteletet a szüleide iránt, mert te is leszel majd idős.

2013. márc. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%
Csúnyán hangzik ,de az én anyukám is 50 éves korában talán mintha kicsit lassabb lenne az átlagnál. Vannak dolgok amiket nem tud megérteni sehogy. Ezzel nem bántani akarom mert imádom ,de tény egyre butább.
2013. márc. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem csak a gyerek változik,kevésbé toleráns,ráadásul,a szülők mindig kicsit más világba nevelkedtek mint a gyerekük.De ettől még nem hinném,hogy buták ,vagy butulnának.Csak vannak dolgok amit máshogy látnak,vagy csak nincsenek hozzászokva pl okos telefon,internet stb.
2013. márc. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%
Az én mamám hetven éves, 118 az IQ-ja, rendszeresen fejt rejtvényt, honfoglalózik, fest és angolul tanul.
2013. márc. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Óh, a nagymamám 74 éves, szeme mint a sasé, és ravasz, mint a róka, most éppen az az új mániája, hogy a facebookon szörföl... A szüleim meg 48 évesek, talán apámon veszem észre, hogy hamarabb fárad, de inkább fizikálisan, mint mentálisan.
2013. márc. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Könyvelő volt, és mikor nyugdíjba ment, akkor egy idő után ő is észre vette saját magán, hogy feledékenyebb, szétszórtabb, lassabban forognak a kerekek. Szellemi munka után hirtelen nem kellett használnia az agyát.
2013. márc. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Én nem rosszindulattal tettem fel a kérdést szüleim iránt, imádom őket és végtelen a türelmem, csak megfigyeltem ezt. Rossz ez a kifejetés is hogy "butulás", szerintem csak akkor be indul ilyen folyamat ha nincs használtsága az agynak. Apukám pl újságokat, könyveket olvas és még mindig terjeszti az ismereteit ahol tudja, anyum viszont ennek ellentéte, tv előtt ül és ennyi..gondolom ezért látom ezt nála..
2013. márc. 28. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!