Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadnátok, ha az...

Hogyan fogadnátok, ha az elvált szüleitek összejönnének? Nem félnétek, hogy összevesznek újra?

Figyelt kérdés

Nem is emlékszem arra, mikor együtt voltak, korán elváltak, még ovis voltam. Most pedig újra együtt vannak. Örülök, hogy boldogok, de félek, hogy mi lesz ha összevesznek. Eddig tök jól megvoltak (van barátnőm akinek a szülei "ölik" egymást válás óta), mi van ha utána egyikőjük úgy megsértődik, hogy rajtam csapódik?

14/L


2013. márc. 25. 21:47
 1/5 anonim válasza:
Ne aggódj, ha szeretnek téged a szüleid, meg féltenek akkor nem mernek bántai a szüleid. Szerintem örülj annak hogy a szüleid újra együtt vannak, hisz így újra van arra esély hogy boldog család lehettek. Biztos azóta már megbeszélték a dolgokat és úgy gondolják hogy érett felnőtt módjára lezárták ami volt, de még mindig szeretik egymást vagy csak éreznek egymás iránt valamit. ha eddig jól megvoltak akkor ne aggodalmaskodj, hidd el nem lesz még egyszer veszekedés vagyis olyan amiért szétmennének:)
2013. márc. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Édes vagy :) de nyugi, az ilyen, valaha házasok közt létrejött kapcsolat nagyon erős tud lenni!

Tudom, mert benne vagyok, mi is most kerülünk újra össze, bár már évek óta elváltunk.

2013. márc. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, volt idejük mérlegelni a múltat addig, amíg külön éltek egymástól. Tanulhattak belőle. Örülj neki, hogy így alakult. Bölcsebbek lettek, talán türelmesebbek is, egyszóval: van remény, hogy rendbe jönnek a dolgok és újra egy szép család lesztek. Beszélj velük a félelmeidről.
2013. márc. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, mert az aggodalom megmérgezi a légkört, és rosszúl sül el az egész. Inkább legyél vidám, örülj, egy kis átmeneti boldogság is megéri.
2013. márc. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én szüleim kis koromban elváltak, 3 évvel késöbb összeházasodtak,

azóta még nem veszekedtek.

2013. márc. 26. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!