Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a jó a szüleimnek abban,...

Mi a jó a szüleimnek abban, hogy minden hétvégén összevesznek és zeng a ház?

Figyelt kérdés
Nekem nincs lehetőségem elköltözni (labilis a munkám, úgyhogy az albérlet se megoldás így, hogy bármikor azt mondhatják, hogy nincs tovább), diploma után külföld, de addig ezt kell hallgatnom, de nem tudom, meddig van erőm ezt elviselni.
2010. ápr. 10. 20:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Van, aki szeret veszekedni. Lehet, hogy szüleid adrenalinfüggők. Vagy csak segíteni akarnak neked, hogy minél hamarabb a saját lábadra állj. Viccet félretéve: együttérzek veled, és tarts ki, amíg végzel, aztán lépj minél előbb. Ne idegesítsd magad, próbálj úgy gondolni ezekre a hangos veszekedésekre, mint egy tőled független tényezőre, amin úgysem tudsz változtatni (mint amikor valaki pl. egy zajos út vagy építkezés mellett lakik).
2010. ápr. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy ha balhéznak és áthallatszik a szomszédba (panel), akkor éjjel meg a szomszéd bömbölteti a tévét, ami az én szobám fölött van, és nem tudok aludni olyankor, tehát alszom néhány órákat így, mert reggel 7-kor már a szobám mellett (ahol a konyha van) áll a bál, vagy még korábban. És már sokszor fáj a fejem ettől.
2010. ápr. 10. 20:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!