Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondajm el a szüleimnek...

Hogyan mondajm el a szüleimnek, hogy depresszios vagyok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 22:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miért nem mondhatod meg így nekik , hogy "Apa,Anya depressziós vagyok tudnátok segíteni?" ?
2011. nov. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
a szüleim te'nyleg nagyon fontosak nekem, e's e'n is nekik, de valahogy cikinek e'rzem nekik erröl besze'lni...
2011. nov. 23. 22:21
 3/12 anonim ***** válasza:
Én úgy érzem depressziós vagyok, milyen orvoshoz kellene elmennem, eljössz velem...
2011. nov. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele...
2011. nov. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát nem látják rajtad? Kivált, ha tényleg fontos vagy nekik, észrevennék szerintem. Próbáld megkérdezni: Mit godnoltok, nem lehet, hogy én depresszisós vagyok?
2011. nov. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Beszéljek velük?
2011. nov. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy amikor ma'r azon vagyok, hogy elmondjam, elkezdek fe'lni, hogy vajon mit fognak gondolni
2011. nov. 24. 06:49
 8/12 A kérdező kommentje:

Annyira fe'lek, hogy sira'sban török ki amikor megla'tom öket, e's olyankor kezdhetek nekik magyara'zkodni hogy mi bajom, de közben ve'gig az ja'r a fejemben, hogy hogyan mondjam el nekik.

most vagyok 14, sulit kell va'lasztanom, e's e'n az egyik erös iskola'ba szeretne'k menni, de nagyon sokat stresszelek miatta.

Amikor kicsi voltam meghalt mindke't papa'm, e's igaza'bol csak most kezdem feldolgozni. E'jszaka'nke'nt proba'lok csendben sirni, mert nem akarom hogy la'ssanak igy.

7 e'ves voltam amikor megszületett a kistesom, anyue'k elhanyagoltak, e's e'n eze'rt meguta'ltam öt. Csunya'n viselkedtem vele, e's ö is elkezdett ugy viselkedni amit la'tott tölem. Persze anyue'k aze'rt is engeö hibaztattak.

Ezek miatt sokat stresszelek, lehet ezek miatt lettem depresszios, nemtudom. Az a gond, hogy fe'lek erröl azoknak besze'lni azoknak akiket a legjobban szeretek, mert fe'lek, hogy elite'lnek miatta. Me'g akkor is sirok hogy mit fognak rolam gondolni, hogyan mondhatna'm nekik el, mikor egyed ülök a szoba'mban...

2011. nov. 24. 07:32
 9/12 anonim ***** válasza:
Kamasz vagy, nem depressziós, nyugi :)
2011. nov. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a véleménye, mint az utolsónak. A depressziónak teljesen más tünetei vannak. Kamasz vagy, a lehangoltság vele jár. Elmúlik, ne aggódj.
2011. nov. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!