Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondajm el a szüleimnek...

Hogyan mondajm el a szüleimnek, hogy depresszios vagyok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 23. 22:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

ez tényleg kamaszkor.

ne akarj depressziós lenni, csúnya betegség az. és azon kívül, hogy begyógyszereznek, amitől tönkre mész szellemileg, fizikailag, mindehogy, sokat nem tesznek veled. manapság meg sok ilyen tinit látni, aki annyira izé meg hozé, depis, ilyen olyan amolyan szindrómája van, stb... a fenét van. :D csak mennyivel jobban hangzik, mint hogy egy hisztis dög vagyok. :D

szüleid meg tudják, hogy kamasz vagy, és mivel ők is voltak azok, nem rohannak veled orvoshoz. pár év és túléled. az aggályaidat viszont elmondhatod nekik, elmehetnétek együtt szórakozni, moziba, korizni, stb. addig te is kikapcsolódsz kicsit legalább. a sulira meg ne stresszelj rá, most tanulj meg lazítani, mert később csak több lesz a nyomás, és az már össze tud roppantani. Ha kell, kérd meg, hogy tanuljanak veled.

2011. nov. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Sztem segítene rajtad, ha egyszerűen tennél néhány jó dolgot azokkal, akiket úgy érzed megbántottál. Anyudnak segíts vmiben, bármilyen apró dologban, tesódat vidd el vhova, ahova szeretne, stb stb,. Apró dolgok, de a másik fél érzi a törődést és a szeretetet.Vagy azzal is lezárhatnád magadban ezeket a dolgokat, ha bocsánatot kérnél tőlük a múltbeli viselkedésed miatt.
2012. jan. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!