Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek nem esne rosszul, ha a...

Nektek nem esne rosszul, ha a szüleitek sosem érdeklődnének, hogy sikerül pl. egy vizsgátok?

Figyelt kérdés
Apukámat többnyire mindig én hívom telefonon, hogy hogy van, mi újság, ezzel nincs is semmi gond, persze, hogy felhívom. Múltkor beszéltünk, mondtam neki, hogy mindennap vizsgám van a héten, plusz ezen a héten is egy nehéz vizsga. Azóta Ő nem is hívott, hogy megkérdezze, hogy sikerültek, pedig Ő mondta a legutóbbi beszélgetésnél, hogy hívni fog majd. Ma felhívom majd én, de kicsit rosszul esik, hogy nem érdekli, vagy nem tudom, meg hogy mindig azt mondja, hogy hívni fog, de sosem hív, hanem én hívom őt. Vagy túlreagálom?
2013. máj. 23. 14:38
1 2
 1/13 anonim válasza:
70%
Örülnék neki, mert pont most kurrantottak meg mikroból is:D
2013. máj. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
1. Végül is igazad van, ebben az esetben lehet én sem örülnék! :D De nekem most elég jól sikerültek szerencsére. :D
2013. máj. 23. 14:41
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Legalább valamennyit beszéltek telefonon, mi még ennyit sem.
2013. máj. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
De igen,nekem is rosszul esne.Szerintem ne hívd apukádat,várd meg míg ô jelentkezik....hiszen azt mondta hívni fog majd.AÉn legalábbis ezt tenném.Kíváncsi lennék mennyi idô telne el a jelentkezéséig,ebbôl kiderülne,mennyire fontos lennék neki....
2013. máj. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem apukám a múltkor mondta, hogy ne haragudjak, hogy nem hív sose, de nem mer vizsgák közben zavarni.. Meg fél, hogy esetleg, ha megbuktam mit mondjon, mert a vigazstalás nem az erőssége.. Szóval inkább megvárja, hogy én hívjam fel, ha már túl vagyok a nehezén..
2013. máj. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De az a baj, hogy nekem meg lelkiismeret furdalásom van, ha sokáig nem beszélünk, mert valahogy úgy érzem az én "dolgom" hívni őt.
2013. máj. 23. 14:47
 7/13 anonim válasza:
100%

Szia!

Hát én nem tudom milyen kapcsolatotok van, nekem ez gyanús... Szüleitek elváltak, vagy pedig te élsz külön? Nekem is most voltak öcsémnek szakács vizsgái mármint az első, apu kint dolgozik Németországban, de ő volt az első aki felhívta őt.

Hát nem tudom, én a te helyedben nem is keresném, keressen ő, mert ez nem igazán így működik.

Vegyél magadon erőt, és ne hívd fel amíg ő nem hív! Tudom hogy rossz, és nehéz, de ha 3 napot kibírsz anélkül hogy felhívd, akkor hidd el menni fog több is! Vegye észre magát, hogy van egy gyereke akinek szüksége van rá!! Vagy legalább arra hogy telefonon néha beszéljenek!!

2013. máj. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Amúgy jó a kapcsolatunk, elváltak a szüleim, apukám vidéken él, én Pesten. Ráadásul nekem ez az utolsó félévem, nyáron államvizsgázom, ezért is fontosabbak szerintem ezek a vizsgák.
2013. máj. 23. 14:56
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

Végülis nem mert magam érdeme, nem másé, másrészről egy szakmunkás vizsgában nincs semmi dicsekedni való úgyérzem

Anyunak persze felfelé görbült a szája, fater meg unott fejjel odavágta hozzám, jövő héten mehetsz is munkát keresni. Szóval :)

20/F

2013. máj. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Rosszul esne értelem szerűen, de szerencsére nem ilyenek az én szüleim. Mi mindig megbeszéljük hogy ők nem hívnak nehogy zavarjanak vagy valami, főleg az érettséginél, mindig én hívtam őket amikor végeztem.

Ők engem direkt ezért nem hívtak, nehogy pont rosszkor időzítsenek.

Amikor a szakmai vizsgám volt, akkor volt hogy apám hívott fel de akkor még javában zajlott a vizsga, csak utána azt vettem észre hogy nem fogadott hívásom volt.

2013. máj. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!