Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagymamák? Mit szólnátok ha a...

Nagymamák? Mit szólnátok ha a menyetek nem vinné el a gyereket?

Figyelt kérdés

Kb 2 havonta jön haza a fiam mert külhonban dolgozik, ilyenkor a menyem nem jön, sem az unokámat nem látom, ami bánt.

Ha én nem hívom ő nem hív néha szoktam én is. S olyankor mondom jöjjenek el, megígéri hogy jövőhéten jönnek de végűl soha nem hozza el.

Kezdem ezt megelégelni, mert nem mostanában kezdődőtt a probléma, a fiamnak már szóltam, de nem változott.

Anyák napja alkalmából szerinte neki nem kellett volna jönni s felhívni sem. Nem értem ezt.De ha a fiam haza jön akkor jön de úgy érzem akkor is felesleges, mert meg sem szólal, és kényeskedik folyamatosan.


2013. máj. 21. 12:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
53%

Ohhh de szép 0%-os lettem.Hmmm gondolom rátapintottam a lényegre és nem tetszik a kérdezőnek.Na de sebaj.

Ezek szerint te nem is akarod megtudni mi is a problémája a menyednek és javítani se akarsz ezen és annyira nem is fontos neked az unokád.Na jó én csak segíteni akartam.De ezek után minek?

2013. máj. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
56%

Utolsó, a gyengébbek kedvéért..NEM csak a kérdező pontozhat,egyáltalán nem biztos hogy ő pontozott le.


Ha nem szivlel akkor ez van,van ilyen.Van hogy anyós próbál normális lenni de ha a meny nem szereti anyóst lekaphatja a csillagokat az égről akkor sem lesz jó.

Azt tudom mondani törödj bele vagy deritsd ki miért ilyen veled.Ahhoz hogy egy anyós meny viszony rendben legyen mindkét félnek úgy kell hozzáálni a dolgokhoz.Nekem is mondott már olyat anyós ami nem tetszett de biztos és is mondtam már sértőt.Nekem is hozott már olyat ami nem tetszett ettől függetlenül megköszöntem és kész,ráadtam a lányomra ha itt volt aztán meg levettem,nem egyezik az izlésünk.

Nem szeretem a váratlan vendégeket ezért finoman szóltam hogy szóljanak ha jönnek,többé kevésbé be is tartják,ha netalán nem szólnak akkor sem vagyok undok velük.Próbáld meg azt hogy megkérdezed neki mikor alkalmas hogy meglátogasd az unokádat és megkérdezheted azt is mit vigyél.

Sok szerencsét.

2013. máj. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
26%
Hát, az éremnek mindig 2 oldala van. Ennyiből nem lehet megítélni, hogy miért nem viszi. Én is annyit tudok javasolni, hogy legközelebb beszéljétek meg, mikor mész. Neked is egyszerűbb lenne akkor menni, amikor tuti otthon vannak, nem? Meg akkor egyúttal meg is beszélhetnétek szépen nyugodtan, hogy mi a problémátok egymással, mert mi max tippelgetni tudunk:)
2013. máj. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
26%
13 vagyok, még annyi jutott eszembe, hogy mi is kaptunk valakitől olyan ruhákat, hogy a hajam égnek állt tőle:) Hiába gondolta szépnek az, aki adta... Persze szépen mosolyogva megköszöntem, aztán egy része már ment is a szekrény mélyére, egyszer sem adtam rá, a többit is max itthonra. Szóval lehet hogy más stílusú ruhákat kéne neki venni, vagy a menyedet megkérdezni hogy milyet vegyél.
2013. máj. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
71%

Én is ilyen rossz meny vagyok szerintem :)


Két-három havonta elmegyünk anyóshoz fél napra,de beszélgetni nem lehet vele,így ülök,újságot olvasok vagy telefont nyomkodok,az évek alatt már feladtam,hogy beszélgetni lehessen vele,az időjárás témát letudjuk 10 perc alatt.

Anyák napján nem köszöntöm fel,ugyan mi az úristennek,nem az én anyám,párom felköszöntötte,az ő anyja.

Ketten a lányommal mi sem megyünk,nincs el a lányunk igazán ott,és jobb dolgom is van.Szüleimnél gyakrabban megyek,ott segiteni is kell,és a lányom is elvan,sok az állat amivel játszhat.


Kérdező: te mentél,ők nem voltak otthon.Telefonról hallottál már?

2013. máj. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
60%

Kedves Kérdező!

Meny vagyok és sajnos/nem sajnos én is tartom a 3 lépés távolságot az anyósoméktól.11 éve vagyunk együtt,azóta ismerem őket,náluk is laktam pár évet ebből.

Mi egy faluba lakunk,de leszögezte a párom,hogy nem azért építkezünk egy faluba,hogy átjáróház legyen...ezt be is tartják nagyjából!Én úgy vagyok vele,hogy heti 1*mindenképp lássák a kislányomat,vagy ő jön,vagy én viszem,viszont onnan szabadulni nem egyszerű,nem érti meg,hogy még pici,és igenis,alvásidő van,aludni kell..stb,alig lehet megszabadulni onnan...ezért nem szeretem vinnni a picit,de ettől függetlenül megteszem.Namost ez a minimum,de heti 2*mindíg látják és ez kevés.Persze,hogy az én anyukámhoz megyek többet,szerintem ez érthető,ahogy az Ő lánya is állandóan náluk van az unokával...nem a férje anyjánál. De ezt már nem látja ő sem!

2013. máj. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!