Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek hívják azt, ha valaki...

Minek hívják azt, ha valaki folyton az ellenkezőjét csinálja, mint kéne?

Figyelt kérdés
Apánk 73 éves és van egy baromi rossz szokása. Ha megtudja, hogy minket bosszantani tud, akkor szándékosan azt csinálja. Kérni már régóta nem kérünk semmit tőle, mert az eleve nem működik. Van ennek a viselkedésnek valamilyen szakszerű neve?
2013. máj. 21. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak dacos és öntörvényű,de valószínűsítem,hogy mindig is ilyen volt.
2013. máj. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez vele született retardáltság. Az ilyen embereket általában kiközösítik. Az én családomban is van sajnos néhány ilyen díszpéldány.
2013. máj. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Éppen ez az, hogy ő nem retardált, hanem igenis rafinált. Apró kis kérdésekkel faggat minket, hogy mit szeretnénk és homlokegyenest keresztbe tesz nekünk. Én múltkor kipróbáltam. Kérdezte, hogy mi legyen a sorsa a lebontott cserépkályhának. Mondtam:-Dobjuk ki, mert az anyaga tönkrement 3 átrakás után. Erre nekiállt cserépkályhát építeni, pedig nem ért hozzá. Aztán ennek ellenére, amikor az alját elkezdte, akkor már mondtam, hogy jó építse, lássuk milyen lesz? Erre lebontotta az egészet, hogy ő nem épít nekünk semmit.
2013. máj. 21. 15:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Arra hajt,hogy az őrületbe kergessen titeket, vagy tényleg meglazult pár fogaskerék.

Alkalmazzatok fordított pszichológiát,hátha bejön.

2013. máj. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!