Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell itt folyton bunkó...

Miért kell itt folyton bunkó válaszokat írni?

Figyelt kérdés

Felteszem egy normális kérdést, erre már gyökér vagy, meg undorító és sorolhatnám.

Mi az istent képzelnek ezek az emberek magukról?


2013. máj. 4. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az anonimitas alarca.

Ilyenkor az eletben egyebkent meghunyaszkodo emberek vegre kielhetik magukat.

Vagy az eletben is ilyenek, mig valaki jol szajba nem vagja oket.

2013. máj. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi volt az eredeti kerdes?
2013. máj. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert mindenki itt vezeti le a feszültséget. Mi ezzel a baj? Inkább itt csattanjon, mint a szeretteinken. Szerintem így korrekt, valahol ki kell jönnie. Az élet is ilyen sunyi.
2013. máj. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Érdekes, én nem így vezetem le a feszültségemet, hanem inkább sportolok.

Nem bántok vele senkit és biztos vagyok benne, hogy jobb feszültség-levezető.

2013. máj. 4. 13:10
 5/7 anonim ***** válasza:
egyesek stílusa minősíthetetlen! És nem gondolom, hogy csak az anonimitás miatt! Akinek az okoz örömöt, hogy beszól másnak, akit nem is ismer, hááátt....szerintem az életben sem lehet nagyon más!
2013. máj. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

figyi aki itt feltesz egy kérdést az kaphat hideget-meleget,jó tanácsot,lebunkózást,ez mind benne van a pakliban és a kérdezőnek ezzel tisztában kell lennie.

A legjobb ha a minősithetetlen trágár beszólásokat nem veszi komolyan az ember,ez a válaszadót minősiti.Ez olyan mint amikor utánnad fütyülnek az utcán,nem kezdesz el rajta mérgelődni,magadban megjegyzed hogy mekkora egy paraszt és mégy tovább.

2013. máj. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hofi óta tudjuk hogy Magyarországon az 1 főre jutó bunkók száma 2. Ez itt gyk-n koncentrálódik 10-re...
2013. máj. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!