Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadjam el párom...

Hogyan fogadjam el párom gyerekeit?

Figyelt kérdés
Párom első házasságából származó gyerekeit (18 és 22 évesek) mindig elém helyezi.Ők az anyjukkal élnek,párom minden hétvégét náluk tölt,a gyerekek a mi közös házunkba nem jönnek,mert otthon kényelmesebb apjukkal lenni.Amikor párom hazajön,akkor is fáj a szíve a gyerekei után,és legszívesebben velük lenne.Minden pénzét rájuk költi,én fizetem kettőnk életét.Rossz érzés,hogy csak második vagyok.Amikor hazamegy a régi családjába,féltékeny vagyok,emiatt sokat veszekszünk.Házassága az exneje félrelépései miatt bomlott fel.Vagy bennem van a hiba,és el kéne fogadnom,hogy nekem csak a maradék szerep jut?

#gyerek;válás;párkapcsolat
2013. máj. 14. 19:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Zavarnák a fiaid? Költözz haza, szakíts vele. Ettől a férfitól jobbat érdemelsz. Ilyentől mindenki csak JOBBAT!

Jöhet még a szerelem, nincs korhoz kötve, ugye tudod?

Kívánom, hogy jöjjön az életedbe egy rendes TÁRS!

2013. máj. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Sürgősen hagyd ott. Nem is értem minek neked egy ilyen pasi.

Azért elképzelem, hogy a 20 éves kölkei szombat este 9kor anyucival meg apucival társasoznak a nappaliban :) ok évente egyszer, na de hogy minden szombaton... :) milyen anyámasszony katonái ezek :) tök jó


Figyelj, én is egyedül vagyok éppen, mert nem vagyok hajlandó olyan kapcsolatban tengődni, ahol második vagy tudom is én hanyadik vagyok, úgy hogy semmi értelme. Felnőtt gyerekeket nem kell pátyolgatni. És figyelj, te tartod el, te fizetetd, és mi az hogy bérelj egy házat csak azért mert neki derogál hozzád költözni. Ez a kapcsolat alapjaiban sz@r már bocs. Teljesen úgy jön le, hogy te csak legyél nagyon hálás hogy őfelsége méltóztat egyáltalán szóba állni veled.... ugye érted.


Ha 2 éves gyerekei lennének, akkor érteném, hogy minden hétvégén megy. De akkor se kéne minden hétvégén, és akkor is el lehetne hozni őket. Az más kérdés hogy mennyire tudnék belemenni egy ilyen kapcsolatba, de akkor is ez lenne a természetes dolog.


A kérdés az, hogy a pasid miért megy el. Szerintem azért mert nagyon hiányzik neki a régi család érzése. És sajnálom, de valószínű a felesége is. Az lehet hogy a nő nem fogja vele újra kezdeni, mert már régóta nem szereti a párodat, de ez fordítva nem igaz. Én csak azt nem értem, hogy te ezt mi a túrónak finanszírozod. Biztos kedvel téged, ne gondold hogy nem, de ez azért édeskevés. Legalábbis én egy ilyen lagymatag érzésért egy fillért se adnék.


35/N

2013. máj. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
"Szeretjük egymást" Ne haragudj, de ezen jót röhögtem...Te szereted őt, ő meg a kényelmes életet, amit élhet melletted, és még fizeted is helyette. Sajnálom. Ennél azért mindenki többet érdemel...
2013. máj. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
6%
Aki olyan férfivel kezd, akinek már van gyereke az számoljon vele, hogy a gyerekek mindig ott lesznek és mindig fontosabbak lesznek. Akinek ez nem tetszik, ne kezdjen gyerekes férfivel.
2013. máj. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez alapból így van, de ez már túlzás!

Ráadásul a pasi meg nem viseli el a kérdező gyerekeit.

2013. máj. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a megerősítést.Ma elköltöztem a közös házból.Utána egész nap fenyegető,mocskolódó üzeneteket írt.Szerinte hazudtam neki,cserben hagytam,pedig ő odaköltözött a közös házba,otthagyva ezzel a gyerekeit.Nem hajlandó magába nézni.Most még nagyon fáj,megalázva érzem magam.Még azt is felhozta az üzenetében,hogy én nem porszívóztam elég gyakran a közös házban.Én napi 12 órát dolgozom,ő munkanélküli vállalkozó.Most legalább láttam,milyen ember.
2013. máj. 15. 19:54
 17/18 anonim ***** válasza:
Látod, jól tetted, most legalább megismerted, hogy milyen ember ő valójában. Kívánom, hogy hamarosan talál egy rendes férfit, aki tényleg szeret és megbecsül!
2013. máj. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem olvastam a kommenteket illetve a válaszokat, de az jön le hogy te pótlod a fickó számára az életéből hiányzó párkapcsolatot, és bár kedvel, nem vagy neki igazán fontos, ebből a szempontból tehát kihasznál, hiszen önző célokból van veled: ne legyen egyedül. Tényleg furcsa hogy 18 és 22 éves gyerekek minden hétvégén igénylik a társaságát, stb, főleg hogy akkor miért nem máshol találkoznak, miért pont otthon, ahol ott van az exfeleség is, mert az gyengus kifogás hogy kényelmesebb. Ha a fickó nem csak kihasználna, akkor máshol találkozna velük, pl. néha akár nálatok is, és ha a gyerekek is annyira találkozni akarnának az apjukkal, akkor nem zavarná őket hogy kényelmetlenebb körülmények között kell találkozniuk. A másik opció hogy nem túl tökös fickót fogtál magadnak, aki olyan mint egy kiskutya a szeretteivel, akik közt te nem vagy ott.
2013. jún. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!