Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mégis mire kéne...

Ilyenkor mégis mire kéne gondolnom?

Figyelt kérdés
Reggel barátommal indultunk ketten kocsival, de engem kirakott a munkahelyemnél, ő ment tovább a sajátjába. Észrevettem, hogy otthon maradtak fontos iratok. Háromnegyed órán keresztül csörgettem, de nem vette fel. Néha kinyomta,máskor azt hallottam, hogy véletlenül felveszi és hirtelen lerakja--ezt kétszer (jelzem eközben gyalog hazaértem)55-re felvette, hogy mizu, a zsebében volt a telefon, nem is hívtam. Elkezdtem kiabálni, hogy miért hazudik még véletlen fel is vette, ő mindenfélével tagadta, mire én kinyomtam, telefont kikapcsoltam és most gondolkodok, hogy ilyenkor mi van??! Szerintetek? Tiszta ideg vagyok...
2013. máj. 13. 09:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
96%

Azért nem gondolom, hogy annyira hülye a pasid, hogy többször kinyomja, majd "véletlennek" álcázva felveszi a telefont és utána még azt is hazudja, hogy nem hívtad. Ehhez nagyon ostobának kéne lenni, főleg ha e mellé még valami rosszban sántikálna. Ha valaki megcsal valakit, akkor legalább annyi intelligenciát feltételezek róla, hogy nem bénázik ennyire lúzer módon.


Egyéb esetben fogalmam sincs miért hazudná valaki, hogy nem is hívtad. Ebben semmi logika nincs szemben azzal, hogy az érintőképernyős telefon a zsebben könnyen össze vissza tud nyomódni, milliószor előfordult már velem is. Férjemé magától is is kapcsol néha, ha zsebre teszi. Szerintem menj és kérj bocsánatot, mert ez gáz amit csinálsz.

2013. máj. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Ő ilyen..egyszer képes volt telefonon szakítani velem, azzal, hogy neki nincs senkire szüksége..egy hét múlva már csajjal láttam bálban szembe is néztünk egymással, és amikor újra összejöttünk még ezt is letagadta, szóval tőle kinézem ezeket az abszurd hazugságokat...és pont tegnap csinálta az egyik haverjával, hogy folyamat némítgatta a telefonját, akárhányszor csörgette, mert nem volt kedve hozzá...
2013. máj. 13. 09:51
 13/21 Solitude ***** válasza:
97%
Ha úgy érzed, hogy nem fair veled, akkor miért vagy vele? De most komolyan, leírod hogy így-megy úgy hülyén viselkedik, aztán mégiscsak vele élsz.
2013. máj. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
97%
Akkor minek vagy még vele?
2013. máj. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
96%
Hát ha erről van szó, akkor meg nem kell ilyen idiótával kezdeni. Innentől a Te hibád ha hagyod, hogy totál hülyét csináljon belőled.
2013. máj. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
79%
Tán azért nem akarta felvenni a 'haverját' mert az nem is a haverja volt hanem a másik csaja akit egy haver neveként mentett el.... Régen én is csináltam ilyet a legegyszerűbb átírni a szeretőnk nevét a egy haverunkéra vagy kollégánkéra és ha ott is van mellettünk a barátnőnk egy kis sztorival már is tudjuk mellőzni a hívás felvételét pl.: biztos pénzt akar kölcsönkérni, megint kell, hogy vmiben segítsek neki stb. Amennyiben meg már valóban tett veled olyat amit leírtál miért foglalkozol még vele? Ha nincs gyerek semmi kötelék és ilyen szép stílusban veszekedtek érdemes mást keresni, elvégre annyi 'magányos farkas' van :)
2013. máj. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
wow hát épp ezért vagyok tiszta ideg, az előző egy évben úgymond jól viselkedett, de ezt most nem tudom mire vélni..lehet kutyából nem lesz szalonna vagy pedig már bennem nincs egy kis bizalom se! Szakítani nem akarok, amíg nem tudok mindent 100 százalékra, ő meg sajnos még amit saját szememmel látok még azt is tagadja, így nehéz :S
2013. máj. 13. 10:03
 18/21 anonim ***** válasza:
96%
Pedig a bizalom egy kapcsolat alapja, ha az nincs, halott az egész.
2013. máj. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
97%
végigolvasva nem tudom, mire gondolj. Azt tudom, hogy én arra gondolok, zizzent vagy.
2013. máj. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
95%

Jó kis kapcsolat lehet a tiétek azért.

1. Dögölj meg, ezt normális kapcsolatban nem szokták mondani, még ha tiszta idegek is a felek.

2. Ha nem veszi fel a telefonját, rögtön összeveszel vele. Ha a férjem nem veszi fel a telefont, akkor arra gondolok, biztosan oka van ennek (ha rendőrök vannak vagy várhatóak az úton, akkor vagy nem veszi fel vagy ha felveszi és meglátja a rendőröket, akkor mondja, hogy visszahív 1-2 perc múlva, de más dolga is lehet, pl. épp olyan helyen van, ahol nem tud beszélni).

3. Az látszik, hogy nem bízol benne, akkor mi értelme az egésznek? Ha szakítottatok, nyilván valamiért tettétek, minek jöttetek össze még egyszer? Főleg így, hogy nem is jó a kapcsolat, sok értelmét nem látom.

2013. máj. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!