Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mégis mire kéne...

Ilyenkor mégis mire kéne gondolnom?

Figyelt kérdés
Reggel barátommal indultunk ketten kocsival, de engem kirakott a munkahelyemnél, ő ment tovább a sajátjába. Észrevettem, hogy otthon maradtak fontos iratok. Háromnegyed órán keresztül csörgettem, de nem vette fel. Néha kinyomta,máskor azt hallottam, hogy véletlenül felveszi és hirtelen lerakja--ezt kétszer (jelzem eközben gyalog hazaértem)55-re felvette, hogy mizu, a zsebében volt a telefon, nem is hívtam. Elkezdtem kiabálni, hogy miért hazudik még véletlen fel is vette, ő mindenfélével tagadta, mire én kinyomtam, telefont kikapcsoltam és most gondolkodok, hogy ilyenkor mi van??! Szerintetek? Tiszta ideg vagyok...
2013. máj. 13. 09:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Zsák a foltját:)
2013. máj. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
Nem lehetséges, h nem hallotta és a telefon benyomódott a zsebében, amikor felvette?
2013. máj. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
áá nem hiszem, hogy a "zsebe" háromszor is felvette és hirtelen ki is tudja nyomni...na meg úgy tudom nem szokta lenémítani a telefonját, és le is, akkor is rezgőn van...
2013. máj. 13. 09:17
 4/21 anonim ***** válasza:
96%
Tuti véletlen!!!! Nemá, ne sztrájkolj! Volt ilyen nekem is...
2013. máj. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
most már késő..kicsúszott ott egy d*gölj meg is :S ajj de rossz érzések kavarognak bennem
2013. máj. 13. 09:21
 6/21 anonim ***** válasza:
97%
Ha valaki munkába van, akkor miért gondolod hogy neki folyamatosan a telefonját kellene lesnie? Az ilyen dolgokat tiszteletben kell tartani. Ha elfelejtettél valamit oldd meg, mit gondoltál majd eljön a munkahelyéről hogy újra hazavigyen téged? Hiszti ez, nem más.
2013. máj. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
51%

Vagy nem a munkahelyére ment.

Egyik kollégűnk szokott késve beesni egy órával,feleséget kiteszi fél8kor,megy a nőjéhez,reggeli kufirc,fél9 után beér melóba.

2013. máj. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
97%

De most komolyan, ha bármilyen különösebb oka lett volna arra, h ne vegye fel direkt a telefonod, gondolod szórakozott volna azzal, h felveszi, majd kinyomja? Biztos, h nem, egyszerűen nem vette volna fel.


Ez a "dögölj meg", nekem kissé erős, nem tudom hogy szoktatok beszélni egymással a viták hevében, mennyire megszokott ez a stílus, nálam nem lenne hosszútávú kapcsolat, az tuti.

2013. máj. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
97%

Hülye vagy. Az én zsebem is van, hogy felveszi a telefont, és egy következő mozdulattal ki is nyomja. A férjem halálra röhögi magát ilyenkor, nem azt mondja, hogy "dögölj meg".

Jó kis kapcsolat lehet a tietek, ha így viselkedsz.

2013. máj. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Solitude ***** válasza:
97%

"most már késő..kicsúszott ott egy d*gölj meg is :S ajj de rossz érzések kavarognak bennem"


Ezek után jogosan van rossz érzésed! Gondolkozni is kellene mielőtt beszélsz. Ha szeretsz valakit, ilyet nem mondasz neki. Jesszus de éretlen lehetsz...

2013. máj. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!