Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm szülei nem nagyon...

A barátnőm szülei nem nagyon csípnek. Mit tehetnék, hogy mégis jobb legyen a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

3 hónapja mutatott be a szüleinek akik rám néztek és egyből tudtam, hogy mit gondolnak a tetoválásaim miatt. Nagyon sok van, igaz nem mindegyiknek van jelentése de soknak van (és van amelyiknek jelentése is van), ez nem tetszik nekik és minden találkozásnál beszólnak valamit, én amúgy is nehezen viselem el ha valaki beszól nekem és ez a helyzet rossz mert nem igazán akarok velük veszekedni, pedig már úgy kiosztanám őket. A külső az csak egy dolog, én is tetováló vagyok és ez az én világom. Minden ami rajtam van az nagyjából a belsőmet tükrözi és amúgy rendes, jó ember vagyok. Ezt tettekkel próbálom bizonyítani amit persze nem vesznek észre, már csak arra vagyok kíváncsi, hogy a hátam mögött miket beszélnek. Szánalmas. Szeretném azért, hogy jobb legyen közöttünk a kapcsolat mert nem vagyok az ilyen családi élethez hozzászokva és remélhetőleg ők is családtagok lesznek valamikor. Szóval hogyan érhetném el, hogy normálisan nézzenek rám?

24/F


2013. máj. 7. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem nagyon tudsz mást tenni, mint hogy normális vagy, és hagysz nekik időt, hogy ők is rájöjjenek milyen vagy valójában. Ne foglalkozz azzal, hogy beszélnek-e a hátad mögött. Ha az idő téged igazol, akkor majd megbékélnek.

Sok embert zavarnak a tetkók, biztos ismeretlen világ ez nekik, de majd megismernek téged és megszokják a külsődet is.:-) Légy türelmes.

2013. máj. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem ez már mentalitás-probléma. A tetoválásokat egyből asszociálják a bűnözéssel, drogokkal stb stb. Ez ellen nincs mit tegyél, szerintem a média torzította el ennyire ezt az ügyet. Az ők szemük fénye pedig egy "bűnözővel" van. Csak féltik, de ha tényleg önmagadat adod ők is észre fogják venni, hogy igenis megbízhatnak benned. :) Sok sikert!
2013. máj. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!