Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összecsapnak a fejünk felett...

Összecsapnak a fejünk felett a hullámok. Lehet mégis jobb? NAgyon kivagyok már.

Figyelt kérdés
Már nagyon kivagyunk a párommal, mintha folyamatosan rossz dolgok történnének velünk. Korábban elveszítettem a munkám és még mindig nem találtam:(( a pénztelenség mellett az egyetemet sem tudom folytatni, mert költségtérítéses voltam és már két félévet halasztottam.. a páromnak sem sikerül semmi..mintha üldözne minket a balsors..
2009. júl. 9. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
ezzel azthiszem jópáran vannak még így az országban sajnos. Mi a szakmád milyen munkát végeztél, hány éves vagy? Hol kerestél munkát, voltál interjúkon, mi volt? Sok kérdés tudom.
2009. júl. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem vagy egyedül evvel a problémával,hisz én is úgy érzem,hogy mostanában semmi nem jön össze.Pedig volt idő amikor azt hittem,már mindig csak jó dolog fog történni velünk .Talán ezért gondoltam azt nagy bátran,hogyha én tudok segíteni valakinek,akkor talán nekem is jön egy kis segítség.(Angliában élek,és az egyik szobánkat kiadom,hátha jól jön valakinek)...de még ettől is parázok,hogy és az van bennem,hogy valaki így is át fog verni,és megint csak keserűségben lesz részem...de bízom benne,hogy szépen lassan minden jóra fordul...
2009. júl. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha jól megnézed kinek adod ki a szobát, akkor talán sikerül elkerülni az átverést. Kell egy kis emberismeret.
2009. júl. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!