Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Büntettek már meg téged a...

Büntettek már meg téged a testvéred miatt?

Figyelt kérdés
Pl. azért mert elvettél tőle valamit vagy nem engedted a géphez, stb.
2013. máj. 12. 20:41
 1/8 anonim válasza:
100%
Nem is egyszer...mindig azzal érvelnek a szülők, hogy te vagy a nagyobb, neked kell okosabbnak lenned, de szerintem néha nem ártana ha nekünk adnának igazat es nem a kicsiknek!!
2013. máj. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egyszer. Még a 80-as években Gyerekként mindig én voltam a "nagy szájú" beszólogatós, megmondom a magamét típus. A nővérem az ellenkezője volt. Példás, jó tanuló, illedelmes, mindig kedvesen beszélő gyerek. Egyik nap csengettek, és feljött egy idióta szomszéd. Apám nyitott ajtót neki, és a pasas mérgében ordibálta, hogy apám keverjen le vagy 2 pofont lányának mert a lánya lent a ház előtt szemtelenül, és trágárul kötekedett vele, és a drága kis kocsiját is leköpte. (a vita a kocsi miatt lett mert a kocsi mellett álltak, és a pasas az ablakból ordibált lefelé hogy menjenek el az autójától... na erre jött a trágárkodás, veszekedés mindkét fél részéről , majd a kocsi leköpése.)

Az apám engem cseszett le, hogy lehettem ilyen bunkó azzal a szomszéddal. Én esküdöztem hogy ebben kivételesen ártatlan vagyok, de nem hitt nekem. Apám azt hitte a szemébe hazudok, így amikor továbbra is mondtam hogy nem én voltam, kaptam egy pofont. Majd követelte hogy kérjek bocsánatot a szomszédtól. Nem kértem, mérges voltam. Végül a szomszéd volt aki nem értette apám miért engem szid le az apám.

-Nem erről a lányról beszélek! A másikról!

Apám kiakadt! A nagyobbik lánya?? Az kizárt! Ő egy angyal, én vagyok a kisördög. A szomszéd tuti összekeverte a nővéremet valaki mással. De a szomszéd rábökött a nővéremre aki a éppen kijött a szobából a nagy lármára (ő nem tudta hogy az ajtónál vita van miatta) Apám ránézett a nővéremre és megkérdezte tőle

- Lányom, te voltál?

Mire a nővérem.

- APAAA!!! Én sosem csinálnék ilyet! Elhiszed hogy én valaha is csúnyán beszélnék, vagy rongálnék???

Ennyi elég is volt az apámnak. A szomszéd mondhatott amit akart, nem hitte el neki hogy a nővérem a ludas. A végén elzavarta a szomszédot is..


Hát így kaptam egyszer a nővérem helyett..

2013. máj. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
#2 csak kivácsiságból; azóta, hogy felnőttek lettetek sikerült tisztázni? Bocsánatot kért tőled apukád?
2013. máj. 13. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és igazságtalanul. Durva szüleim voltak, nincs i semmiféle kapcsolatom sem velük, sem a drága tesókámmal.
2013. máj. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

ma 07:05

Amikor kiderült, hogy a szomszéd a nővéremet gyanúsítja, és később a nővérem bár tagadta hogy ő volt, de engem is megvédett, hogy én sem lehettem, apám még akkor bocsánat kért. Abban a hitben él, hogy a lakótelepen egy másik lány csinálta, de a szomszéd összekeverte a nővéremmel. Ma az az apám nyugdíjas, idős ember.. Egyszer a nővéremmel amikor nosztalgiáztunk elmondtuk hogy ő volt a ludas, de apám nem hitte el.. Igazából már nem is igazán emlékezett a történetre.

2-es vagyok)

2013. máj. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hányszor kaptam helyette! Bántott, sírtam, es még én lettem lecseszve, hogy minek cukkolom-.-" de nem is vagyok olyan viszonyban anyummal, mint kellene....
2013. máj. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Rengetegszer. Kivételeztek vele, mert ő a fiú és ő a kisebb. Nálunk is, ha esetleg mind a ketten benne voltunk, tipikus volt az, hogy mondván "te vagy a nagyobb, lehetne több eszed", csak engem büntettek meg, pedig öcsike mindössze 1 év 3 hónappal fiatalabb.

De rengeteg olyan eset volt, amiben simán ő volt a hibás, és engem szidtak le. Kedvenc időtöltése volt ráverni a saját fejére, aztán bőgni, hogy "XY megveeeeert", és a drága szüleim megbüntettek, mondhattam bármit is. De volt olyan is, hogy kórházasat játszottam a plüssállataimmal, a plüssmedvém hóna alatt volt a lázmérő, öcsém fogta magát, és heccből kirántotta a kezemből, aztán persze széttörött, és kifolyott a higany... persze rögtön mondta, hogy én törtem össze. Meg hát az is tipikus volt, hogy beszólt vmi nagyon szemetet (szinte mindig ő kezdte), aztán veszekedni kezdtünk, aztán persze én lettem letolva, hogy miért bántam szegény öcsémet.

Egy olyan komoly dolog volt, amiben mind a ketten hibásak voltunk vastagon, és öcsém jobban is, de mégis csak én lettem megbüntetve. Tévét néztünk, én voltam a soros, hogy megmondjam, mit nézzünk, persze őneki ez derogált, ki akarta kapni a kezemből a távirányítót erőszakkal, én meg nem engedtem, és futkostam vele egy kicsit a lakásban, aztán vissza a nappaliba, és nem akartam beengedni (akkori fejjel jogosan, mert ha egyszer én vagyok a soros, akkor miért adnám neki oda), amíg az ajtót nyomtuk-toltuk, addig kitörött az üveg. Persze öcsém egészen máshogy adta tovább, nekem nem hittek, az meg a pláne volt, hogy anyukám utána volt olyan béna, miután látta a szilánkokat, hogy belelépett, és aztán térdre is esett bennük, és azért is én lettem a hibás...


Ja, meg arra emlékszem még, hogy volt olyan alkalom, hogy a net nem ment vmi jól nálunk, és az ő szobájában lassabb volt, az enyémben meg gyorsabb. Bement az én szobámba, amíg én WC-ztem, és megbuherálta a gépet, hogy nála legyen gyorsabb a netes stratégiai játékához, persze elbénázta, mert mind a két helyen megszűnt a netkapcsolat a kis stiklije miatt, nekem meg sjanos sulis munkához kellett volna az Internet, és hát baromi mérges voltam, és jól megtéptem... akkor is én voltam persze a hibás, meg öcsike nem csinált semmi rosszat... ja persze, csak engedély nélkül b.szogatta a gépemet meg tönkretette a netet, ami nekem fontos lett volna...

2013. máj. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Igen a bátyám miatt , de később kiderült az igazság ...
2013. máj. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!