Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mi volt az a dolog amivel a...

Mi volt az a dolog amivel a legjobban megbántott téged a testvéred?

Figyelt kérdés

Vagy te mivel bántottad meg a legjobban a testvéredet?


Hogy oldottátok meg?Hány évesek voltatok?



2013. febr. 22. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Ráesett a kezemre 1 pohár, elvágta nem egy helyen a kezem.. Nem hogy segített volna, be is szólt amivel megbantott.. Egyébként nem szoktunk sűrűn veszekedni, évente 3-4x..:)
2013. febr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Előző vagyok: megbeszéltük , rossz napja volt mindkettonknek.. En 15 (L) voltam, O 19 (F)
2013. febr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
0%
azzal bántott meg hogy azt mondta kicsi a mellem..ez esik a legszarabbul :) 16L
2013. febr. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
11%
Azt mondta, hogy biztos adoptáltak 16/F
2013. febr. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Hátba támadott. Rajtam keresztül akart jobb életet magának. Nem jött össze neki azota is egy senkiházi. Én 28 L ő 22 F
2013. febr. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lefogott és többször arcon köpött szórakozásból, mikor a haverjai nálunk voltak. Én voltam kb. 9-10 éves, ő 6 évvel idősebb. Nem oldottuk meg, amióta az eszemet tudom, gyűlöltem őt, ő pedig szarba se vett soha. Szerencsére vagy 10 éve nem láttam.
2013. febr. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nagyon sokszor bántottam a testvéremet, régen nagyon rossz természet voltam, felelőtlen és önző, fogalmam sincs, hogy voltam képes úgy viselkedni és olyanokat tenni.

Kisgyerekként sokat veszekedtünk, sőt verekedtünk is.

Kamaszként és fiatal felnőttként volt a legrosszabb a kapcsolatunk.

Gyakran mondták, nekem, hogy

"majd egyszer még örülnél, ha láthatnád a testvéredet!"

Nem hittem el.

Már felnőttek vagyunk, és a kapcsolatunk jó. A megoldás: mindig csak kis lépések..



Én 29, és ő 33.

2013. febr. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
18%
Anyu halála után a nővérem volt apu mellett. Ők egy faluban laktak, egy utcányira egymástól én 50 km-re. Ő főzött apura -Ő akarta, lehetett volna befizetni ebédre- néha takariított, vásárolt stb.Egy-két évvel anyu halála után arra akarta rávenni aput, hogy a ház másik felét irassa rá, én ne örököljek semmit csak anyu után az 50 %-ot. Apu nem ment bele. Akkor el akartam intézni az ebédjét és majd akkor gyakrabban megyek, de akkor már nem engedte -hiszen apu adott pénzt neki és sosem számoltatta el. Apu 2,5 évvel élte túl anyut és ápolni sem kellett, rosszul lett, megműtötték és 3 nap múlva a kórházban meghalt. A nővéremmel azóta sem beszélünk erről. Mintha meg sem történt volna.
2013. febr. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
19%
8 éves voltam és az iker öcséim 4 évesek. Kaptam egy kis csokitortát a születésnapomra, és az egyik öcsém (nem tudom melyik, mert nem vallották be), lelopta és megette róla a marcipán díszt. Pedig arra a díszre nagyon készültem, imádtam a marcipánt.
2013. febr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát...
2013. márc. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!