Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbántott!? Lehet pitiáner...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántott!? Lehet pitiáner dolog, de nekem sokat jelentett!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


21 éves csajszi vagyok!A tegnapi este/mai hajnal folyamán picit elkeseredtem:(Ezért tőletek szeretnék tanácsot kérni!

Már vagy 1,5 hónapja ismerkedem egy sráccal!Az egész úgy indult,h a srác megszívatta bnömet,aki egyben a csoporttársam az egyetemen!És kitalálta szívassam meg!Felvettem msn-re dumálgattunk,egy ideig ment is ez a szívattatós dolog!Majd megbeszéltem vele,h egy pénteki napon találkozunk,de én aznap nem jelentkeztem ugye itt már el kezdődött a szívatós rész!Egész este hívogatott írogatott,h mi a bajom?Miért nem lehet elérni?Mert mi addigra egy belsőséges viszonyba kerültünk,nagyon is!Nekem nagyon tetszett és én is neki!Még aznap felhívtam,h elmondjam neki mi van és,h az egész ennek indult de megakarom ismerni!Lehűlt majdnem elküldött a fenébe...2 napig nem írt sms-t,nem keresett!Majd 2 nap után megírta,h túl jó viszonyba lettünk...próbáljuk meg ha nincs több simlisség!Sajnos azóta se tudtunk találkozni mert én modell vagyok és Budapesten tanulok Egyetemen és időm nem engedte!Sokszor megbeszéltük,h találkozunk de nem tudtam haza menni,ebből volt vita meg nem jelentkeztünk egymásnak de most legutóbb megbeszéltük adunk a dolognak egy esélyt mert nagyon akarjuk!Jövőhéten találkozunk,mindennap beszélünk múlt hónapba 552db sms-t küldtünk egymásnak,a telefonszámlám az pff...!Úgy csinálunk mint akik járnak,kicsit féltékeny a fiúkra,tervezünk mi lesz ha...

Na és tegnap otthon családi póker volt nekik!Este írt egy smst,h mosolyogjak mert rosszul áll!Vissza írtam neki majd olyan éjfél fele felhívtam,h mizu de be volt rúgva!Tagadta,de hallottam!Majd később írt egy sms-t,h berúgott!Gondoltam majd kijózanodik,felhívtam hajnali 1 órakor!Mondta,h pont ő jön visszahív!Nem híyott,majd hajnali fél 4kor jön egy sms-m nagyon berúgtam,veled mizu?Én már aludtam,de felébredtem,visszaírtam neki azt hittem már aludtál!Erre felhívott és elmesélte,h elmentek az unokatesójával dj-be és ott táncoltak vmi csajokkal,de még mindig részeg volt!Meg ilyenek...nekem ez rosszul esett mert tudom ő is akarja ezt z egészet!Tényleg olyan a kapcsolat mint akik járnak!Mindig mondja mennyire szép vagyok,meg ilyenek!Mindig őszinte...nagyon fontos neki,kiakad ha vki hazudik neki!Tanult ember!De akkor is ha én elmentem buliba vagy vmi modelles rendezvényre,első szava az volt ugye nem nyomult rád senki meg stb....Ő meg ilyet csinál???Tudom táncba nincs semmi,de mi van ha több volt???Nagyon haragszom rá!úgy volt írok neki ma reggel egy smst a hajnali akciód után ma kicsit hanyagolj,de bnm szerint várjam meg még ő jelentkezik emlékszik e rá,meg ilyenek!Legyek vele kimért...kicsi durca!Érezze megbántott szerintetek??


2010. ápr. 10. 08:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfejtettem oda írni vidéken lakok és azért nem tudta haza menni,de jövőhéten haza költözök és nem lesz több gond a találkozással!
2010. ápr. 10. 08:54
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is várj, amíg ő jelentkezik. Lehet az unokatesója akarta elrángatni a buliba, ezért ment vele, és nem volt semmi tánc közben. Majd kiderült, de ne siettesd.
2010. ápr. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy valami nagy dolog történt volna a lányok és a "pasid" között, merthát gondolt rád és sms-t is írt! Ha én becsajozok egy discóban akkor nem írok a "barátnőmnek" olyan sms-t hogy csajokkal táncoltam! Ha kicsit féltékenykedsz az még nem baj de szerintem ebben az esetben nincs rá okod!
2010. ápr. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem odáig van érted! :) Csak talán kicsit féltékenyíteni akart, vannak ilyen típusú emberek (jelentem én is ilyen vagyok).
2010. ápr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!