Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatotok alatt mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatotok alatt mi volt az a dolog, amivel a párotok úgy megbántott, hogy még a mai napig eszetekbe szokott jutni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 11. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Szidta a szüleimet!
2012. júl. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
azt,hogy ö nem szivesen jön le anyuékhoz.De erre rávágtam,hogy én sem
2012. júl. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az előző pasim megcsalt,megütött számtalanszor.és a legrosszabb,h az apukám temetésén összeveszett velem.
2012. júl. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nem igazán megbántás, nem is tudom mi ez, de nagyon sokszor eszembe jut, amikor az egyik exemmel feküdtünk az ágyon, és egyszer csak megszólalt: mindjárt lefinglak. Hát ez... egyszerűen nem tudom hova tenni :D Teljesen kiütötte nálam a biztosítékot. Még ha viccnek is szánta, nálam ez nem a vicc kategóriába esik. 21L
2012. júl. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ez valóban vicces, de én sem vettem volna jó néven..
2012. júl. 11. 15:59
 6/6 anonim ***** válasza:
A hátam mögött más csajok után sóvárgott, nem törődött velem, a barátai voltak az elsők, én csak második.
2012. júl. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!