Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi ez a "szeretem, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a "szeretem, de nem vagyok belé szerelmes" dolog?

Figyelt kérdés
egy csomószor hallottam már, hogy valaki azt mondja mindenkinek, a párjának is, hogy szereti, de igazából csak úgy szereti mint vmi barátot és nem szerelmes belé. akkor miért van vele? és ez neki miért jó? nehéz így megbízni bárkiben is... :/ főleg fiúktól hallottam, de pár lánytól is, hogy "nem vagyok belé szerelmes, csak úgy szeretem"... a párja meg szerelmes belé...

2012. júl. 8. 18:19
1 2
 1/16 AvernusTriad ***** válasza:
Kényelmes neki: figyelnek rá, van szex, miegyéb. Ha lesz szerelem, dobja a szerencsétlent és kész.
2012. júl. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen emberrel nem lennék együtt, egyszerű!

Ha nem viszonozza az érzéseimet, akkor nem érdemes .. :S

19/L

2012. júl. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én már sokszor jártam így. Megszerettem mint embert, de mint pasi nem hozott úgy lázban, vagy hiányoztak dolgok belőle.
2012. júl. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
50%
nem egyértelmű??? van szex, fedél feletted, jó hogy van melletted valaki, szeretgetitek egymást, számíthattok egymásra, vele aludhatsz, kelhetsz, mindig panaszkodhatsz neki, megvigasztal, főz rád, elvisz randizni stbstb... számtalan oka lehet hogy vele vagy ha "úgy sincs jobb"...
2012. júl. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
pedig a szerelemnél nincs jobb! :) tapasztalat :)
2012. júl. 8. 18:26
 6/16 anonim ***** válasza:
persze. de ha épp nincs, akkor nincs...
2012. júl. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
a másik fél meg hazugságban él :/
2012. júl. 8. 18:31
 8/16 anonim ***** válasza:
ja.
2012. júl. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Vagy várhatsz 100 évet a szerelemre egyedül! Nem úgy van az h te eldöntöd h szerelmes leszel! Vonzódni meg sok vkihez lehet!
2012. júl. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
és aki nem szerelmes a párjába az hazudik neki mindenféle lelkiismeretfurdalás nélkül?
2012. júl. 8. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!