Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi ez a "szeretem, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a "szeretem, de nem vagyok belé szerelmes" dolog?

Figyelt kérdés
egy csomószor hallottam már, hogy valaki azt mondja mindenkinek, a párjának is, hogy szereti, de igazából csak úgy szereti mint vmi barátot és nem szerelmes belé. akkor miért van vele? és ez neki miért jó? nehéz így megbízni bárkiben is... :/ főleg fiúktól hallottam, de pár lánytól is, hogy "nem vagyok belé szerelmes, csak úgy szeretem"... a párja meg szerelmes belé...

2012. júl. 8. 18:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Én is csak a pénz meg a kényelem miatt vagyok a pasimmal, nem nagy szám. Ha szerelmes leszek, otthagyom.
2012. júl. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is estem már ebbe a hibába meg velem is voltak már úgy, hogy "szerettek de nem voltak szerelmesek". Én 1 évig bírtam ezt, azt vártam, hogy majd megszerelmesedek én is, de nem akart jönni az érzés. Az exem viszont majdnem 2 évet volt így velem. Nagyon kiborultam, mikor ezt bevallotta, mert én halálosan szerelmes voltam, életem nagy szerelme volt. Azt akartam tudni, hogy volt képes velem ennyi ideig ellenni. Olyasmit válaszolt, hogy ő maga is azt akarta hinni, hogy szerelmes, de ennyi idő kellett neki, hogy beismerje magának is, hogy ezt így nem tudja tovább folytatni. Nekem ebből az a tanulság, hogy a szerelem vagy jön az elején, vagy azonnal érzed az illetővel való találkozásnál, hogy ő "más" mint a többi, vagy soha. Időt pedig nem érdemes szerintem pazarolni egy ilyen kapcsolatra, ahol az csak az egyik félnek vannak komoly érzelmei, mert aki szerelmes, az hatalmasat sérül, a nem szerelmes pedig úgy fogja érezni magát, hogy menten megfullad, állandóan benne dolgozik, hogy ez így nagyon nem korrekt. Mint írtam, mindkét oldalról ismerem a szitut.
2012. júl. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
11., és kamuzod a pasidnak hogy szerelmes vagy belé?
2012. júl. 8. 20:16
 14/16 anonim ***** válasza:

11-es vayok.

Ha azt mondja szeret, azt mondom én is, és ez elég neki.

2012. júl. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
magadtól nem mondod neki? ha rákérdezne hogy szerelmes vagy-e belé mit mondanál neki? szted ő szerelmes beléd?
2012. júl. 8. 21:53
 16/16 A kérdező kommentje:
12es, sajnálom :(
2012. júl. 8. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!