Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem működik ez a társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem működik ez a társkereső dolog?

Figyelt kérdés
26 éves srác vagyok, de egyszerűen nem értem mi lehet a baj. Nem vagyok kigyúrt-sportos de nem vagyok kövér sem. Az elmúlt 15 hónapban 4 társkeresőn keresztül sem volt egyetlen nő/hölgy akivel személyesen találkoztam volna. Többnyire elutasító választ vagy még azt sem kaptam. Kérdem én, több mint 200 levél fölösleges megírása után most mi leygen?
2012. júl. 10. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha magadtól nem tudod kitalálni miért lehet, akkor kérdezz rá náluk, hogy miért mondtak nemet! (Lehet, hogy külsőleg nem jössz be nekik, esetleg változtathatnál a külsődön egy kicsit.. talán a személyiséged nem tetszhetett nekik. De ezt csak ők tudják megmondani.)
2012. júl. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak rossz helyen keresel. És az is lehet, hogy túlságosan erőlteted a dolgot. Lazíts, majd ha jönni akar, úgyis rád talál a nagy ő.
2012. júl. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
vagy talán a hozzáállással van baj. ezt le kell játsszad magadban, hogy félsz e tőlük, vagy hasonlók. egyet ajánlhatok, ami kicsit szarul hangzik, de mondogasd magadba naponta, hogy bejövök a lányoknak vagy ilyen dolgok, vagy ha nem tudod elfogadni, akkor egyre jobban tetszem a lányoknak. Vagy szimplán találj ki magadnak valami szöveget, amit el is hiszel :) nekem bejött.
2012. júl. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt látatlanban nehéz megmondani.

Lehet, hogy előnytelen a képed, tele van helyesírási hibával a leveled, vagy talán le kellene szállnod a fellegekből, és nem topmodelleknek írogatni, hanem helyes, hétköznapi lányoknak. Hm?

2012. júl. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A társkeresőn iszonyú nagy a választék, sokkal nagyobb, mint a való életben, úgyhogy ha nincs kifejezetten vonzó külsőd, nehéz az ismerkedés. Elvégre egyet kattint a csaj, és 500 jobb csávó ugrik elő, mint te. Az életben, egy társaságban meg ugye lenne mondjuk 2 vetélytársad vagy 3. Szerintem ez lehet az oka. Persze azt is érdemes megvizsgálni, milyen csajoknak írhattál.
2012. júl. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Éppen ez-az, megkérdeztem azokra a levelekre, hogy miért nem de nem kaptam választ rá. A fotóim jók, látszódom rajta, sőt még egy harci helikopter pilótaülésében domborítok,bár most már kezdek kételkedni benne, hogy ez jó ötlet. Helyesírási hiba nincsen a levélben, mivel wordben írom mindig, direkt az ilyenek kivédésére.
2012. júl. 10. 18:18
 7/7 anonim ***** válasza:

Kb 350 levelet írtam szexpartner keresőben és 15 csaj jött össze.

Az a 335 levél ami nem talált sem volt felesleges, mert fejlesztett és hozzásegített ahhoz a 15-höz.


Amúgy innen a gyk-ról már 3-4 összejött volna amelyekre nem is hajtottam úgyhogy te nem vagy elég megnyerő! :D

29F

2012. júl. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!