Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van az,...

Szerintetek miért van az, hogy valaki jobban kijön az apósával mint az anyósával?

Figyelt kérdés
2013. máj. 8. 14:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Az após nem lát riválist benne.....
2013. máj. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Jobban megértik egymást, hasonlóbb a természetük, jobban kijönnek egymással. Ez független attól, hogy anyós, vagy após, nem minden embert tudunk egyformán megkedvelni.
2013. máj. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert 2 külön emberről van szó, és senkit se tudunk egyformán bírni, valamelyiket akaratlanul is jobbfejnek látjuk.
2013. máj. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Èn nem kedvelem az apósomat. Nekem szuper anyósom van, és házsártos apósom.


Apósomnak senki sem jó, még saját anyját is utálja.

Anyósom viszont tündér.

2013. máj. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Pontosan azért, mert az após nem lát riválist benne.

Nekem volt egyszer egy párom, aki egész kicsi volt még, amikor az édesanyja elhunyt. Az apa nevelte fel. Na, nála rosszabb "anyósom" még nem volt. Ő a fiának minden barátnőjében ugyanúgy a riválist látta, hogy elveszi tőle a pici fiát. Szörnyű volt. Rosszabb volt, mint a legrosszabb anyós.

2013. máj. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert nem szól bele a háztartásba, gyereknevelésbe, főzésbe...
2013. máj. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én például azért jövök ki jobban az apósommal, mert ő szeret minket, törődik velünk, kíváncsi ránk, segít minket, amennyire csak tud, lehet rá számítani, hetente többször meglátogat. Anyósomat meg egyszerűen nem érdekeljük. Sem én, de az még nem is lenne baj, de a fia sem és az unokája sem (mármint a mi babánk, a többihez minden nap megy).
2013. máj. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert pl. az apósom, bár egyszerű ember, de talpig becsületes és legkevésbé rosszindulatú, az anyósom meg pszichiátriai eset (nem átvitt értelemben).
2013. máj. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nálunk fordítva van...anyósommal úgy ahogy kijövök, nincs különösebb hatalmas kapcsolat köztünk, apósommal egyáltalán nem...alkalomadtán eljátssza, hogy deszeret, amúgy ki nem állhat...

24L

2013. máj. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!