Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már most elegem van a nagyanyá...

Már most elegem van a nagyanyámból. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sajnos ide költözött hozzánk mert így könnyebb neki amúgy sose szerettem. Nappal általában csak ketten vagyunk itthon mert a szüleim dolgoznak tesóm meg suliban van így mindig jön utánam, hogy mi volt a filmben amit nézni szokott meg jön pletykálni a szomszédokról de nem fogja fel hogy nem érdekel. Mindig mindenkit csak kritizál közbe meg ő se különb. A másik az amitől már tiszta ideg vagyok, hogy becsapok egy ajtót, köhögök, leejtek valamit vagy valami hang van akkor egyből "te vagy az kisfiam?" ugyan ki lenne? Meg ő éjszaka hangokat hall az udvarról, hogy valaki mászkál odakint és mindig ki kell mennem megnézni de azt se bírja megérteni, hogy nincs senki. Már komolyan agyvérzést kapok tőle. Az állandó nyavalygása, pletykálás, felesleges beszéd, okoskodás meg ami csak létezik már az agyamra megy de nem csak nekem hanem az egész családnak. Apám nem sokat van itthon anyám meg nemmer neki szólni mert megsértődik mindenért. Mondjuk nem értem ez mért érdekli anyámat de mind1. Mit csináljak már?

17/F


2013. máj. 7. 15:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
71%
Gondoljatok már bele. Ti ismeritek jobban a nagyanyját vagy ő maga? Ahogy írtam, nekem a dédanyám volt ilyen, olyanokat mondott a nagyanyámnak, hogy amikor megszületett a falba kellett volna verni a fejét meg le kellett volna lőni, amit hallottam is. Meg ahol lehetett, ott kritizálta őt. Mindenkibe kereste a szálkát, közben benne gerenda volt. Utolsóra válasz: Ez nem mindig igaz, már több, mint egy éve meghalt, és annyira hiányzik, mint púp a hátamra.
2013. máj. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
A masik nagyanyam jofej volt es hianyzik is... ez nem hianyozna. Nem csak en nem szeretem hanem kb senki sem. Mondtam hogy mindenki atlat rajta.
2013. máj. 8. 12:13
 23/24 anonim ***** válasza:

Te mekkora bunkó vagy, és még iskolába sem jársz :S

Anyádék tudnak erről? Én biztosan felpofoználak ha így viselkednél.

Nagyanyád mit szól ehhez?

2013. máj. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Örülök neked is.
2013. máj. 9. 10:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!