Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már most elegem van a nagyanyá...

Már most elegem van a nagyanyámból. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sajnos ide költözött hozzánk mert így könnyebb neki amúgy sose szerettem. Nappal általában csak ketten vagyunk itthon mert a szüleim dolgoznak tesóm meg suliban van így mindig jön utánam, hogy mi volt a filmben amit nézni szokott meg jön pletykálni a szomszédokról de nem fogja fel hogy nem érdekel. Mindig mindenkit csak kritizál közbe meg ő se különb. A másik az amitől már tiszta ideg vagyok, hogy becsapok egy ajtót, köhögök, leejtek valamit vagy valami hang van akkor egyből "te vagy az kisfiam?" ugyan ki lenne? Meg ő éjszaka hangokat hall az udvarról, hogy valaki mászkál odakint és mindig ki kell mennem megnézni de azt se bírja megérteni, hogy nincs senki. Már komolyan agyvérzést kapok tőle. Az állandó nyavalygása, pletykálás, felesleges beszéd, okoskodás meg ami csak létezik már az agyamra megy de nem csak nekem hanem az egész családnak. Apám nem sokat van itthon anyám meg nemmer neki szólni mert megsértődik mindenért. Mondjuk nem értem ez mért érdekli anyámat de mind1. Mit csináljak már?

17/F


2013. máj. 7. 15:45
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
80%

Akkor amikor hazaértél ülj le tanulni, és zárd be az ajtód.


Egyébként nem értem, miért akarod az öreg nagymamád öregek otthonába küldeni? Valószínűleg beteg szegénykém és egy kis társaságra vágyik.

2013. máj. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Azért mert tényleg idegesítő. Nem beteg szegénykém csak tetteti magát. Jó néha biztos van valami de amikor elmegy a kórházba onnan is pár nap után hazaküldik aki meg beteg azt bent is tartják. Meg az mi hogy egyik pillanatban még haldoklik a másikban meg szalad.
2013. máj. 7. 16:14
 13/24 anonim ***** válasza:
81%

Azért az idősek jellemzően szenvednek időnként betegségben, és nem "tettetik". És ismerve a kórházviszonyokat, van, hogy hazaküldik, mert nincs hely.


Legyél vele türelmesebb.

2013. máj. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
76%

Nézd, nem kell, hogy szeresd, de elviselned el kell. Ő egy olyan családtag, aki most rászorul a segítségetekre.

Ő szülte apukád, nélküle te sem lennél. Ő is volt fiatal, és te is leszel egyszer öreg.


Nyilván apukád nem véletlenül vette magatokhoz, hanem azért, mert rászorul. Azt a pár órát egyszerűen bírd ki, főleg, ha van saját szobád.

2013. máj. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
50%
Az én mamám is ilyen,engem már teljesen kikészít.
2013. máj. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, jönnek a lepontozások, de örülj, hogy él. Én örülnék, ha még nyavalyogna a nagymamám, és beszélgetni akarna velem.

Azért megértem a helyzetedet, nyilván nem könnyű, de használd ki az időt.

2013. máj. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
64%
Beszarok mintha csak a dédanyám leírását látnám :D! Ha már nem halt volna meg össze kellett volna zárni őket, azt egész nap ellettek volna egymással. Nekünk állandóan ment a jópofi meg minden de közben a nagyanyám utólag elmondta, hogy mindenkit kritizált a háta mögött, meg mindig szidta nagyanyámat, amiről tudtunk is.
2013. máj. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Ez király ez a járok, de nem mindig..... Mivaaaaan????

Amúgy mást nem tudsz tenni, minthogy nem mész egyből haza vagy nem vagy otthon egész nap, hanem elmész a haverokkal a térre. Amúgy kívánom neked, hogy öreg korodra ugyanígy vélekedjenek rólad is, hátha akkor megtudod milyen is az ha valaki "idegesítő".

2013. máj. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Ki ismeri jobban? Szerintem én. Ha nem szereti senki sem akkor gondolom én vagyok a hülye bunkó nem? Már mindenki átlát rajta hiába szinészkedik. Suli után alig várom hogy hazajöjjek vagy aludhassak és este szoktam ki járni a haverjaimmal.
2013. máj. 7. 21:35
 20/24 anonim ***** válasza:

Tudod, nemsokára eljön az az idő, hogy sóhajtozol, bárcsak lenne még a nagymamám. Csak most 17 évesen baromira el vagy szállva magadtól, nincs benned tisztelet, és nem tudod értékelni azt, amit később NAGYON MEG FOGSZ BÁNNI, hogy most hogy beszélsz róla. Kétszer annyi idős vagyok, mint te, ezt JOBBAN TUDOM NÁLAD. És miután több olyan hszt kaptál, hogy rosszul látod a dolgokat, kicsit gondolkozz el ezeken.


Ajánlom olvasásra ezt a topicot is, nagyon bölcs dolgokat írnak benne:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2013. máj. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!