Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már most elegem van a nagyanyá...

Már most elegem van a nagyanyámból. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sajnos ide költözött hozzánk mert így könnyebb neki amúgy sose szerettem. Nappal általában csak ketten vagyunk itthon mert a szüleim dolgoznak tesóm meg suliban van így mindig jön utánam, hogy mi volt a filmben amit nézni szokott meg jön pletykálni a szomszédokról de nem fogja fel hogy nem érdekel. Mindig mindenkit csak kritizál közbe meg ő se különb. A másik az amitől már tiszta ideg vagyok, hogy becsapok egy ajtót, köhögök, leejtek valamit vagy valami hang van akkor egyből "te vagy az kisfiam?" ugyan ki lenne? Meg ő éjszaka hangokat hall az udvarról, hogy valaki mászkál odakint és mindig ki kell mennem megnézni de azt se bírja megérteni, hogy nincs senki. Már komolyan agyvérzést kapok tőle. Az állandó nyavalygása, pletykálás, felesleges beszéd, okoskodás meg ami csak létezik már az agyamra megy de nem csak nekem hanem az egész családnak. Apám nem sokat van itthon anyám meg nemmer neki szólni mert megsértődik mindenért. Mondjuk nem értem ez mért érdekli anyámat de mind1. Mit csináljak már?

17/F


2013. máj. 7. 15:45
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
58%
jönni fognak a tiszteld az időset válaszok meg, hogy mekkora bunkó vagy de én megértelek! Nem tudsz tenni semmit....
2013. máj. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
78%
De te miért vagy otthon egész nap??
2013. máj. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
77%

Amúgy valahol megértelek én is, csak furcsa, hogy neked miért nincs dolgod...

Mindjárt kevésbé lenne idegesítő, ha nem lennél vele összezárva állandóan.

2013. máj. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Tanulsz még ?
2013. máj. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szólj te.

Külön szobád van? Be lehet zárni az ajtót?


Esetleg legyél kevesebbet otthon: suli után ha tanulni akarsz azt könyvtárban, parkban is lehet. Ha csak pihenni, vigyél magaddal laptop-ot, sok helyen van wifi. Vagy vigyél könyvet és olvass.


Sajnos mást nem nagyon tudsz tenni. Nehéz az idősekkel, de nyilván nem fogja valaki sorsára hagyni az anyukáját mert megöregedett és emiatt kicsit nehezebb vele.

2013. máj. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
85%

Kicsit türelmetlen vagy vele szerintem. A másik pedig szüksége van társaságra, és ha te vagy otthon, hozzád fordul nyilván.

Légy egy kicsit türelmesebb és megértőbb vele.

2013. máj. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
72%

17 évesen mit keresel otthon egész nap? Nem iskolában lenne a helyed?

Egyébént 17 évesen végre ideje lenned megtanulni, hogy az élet nem körülötted forog és tanusíthatsz némi türelmet a nagyid iránt. Kicsit vissza kell fogni a baromi nagy egódból.

2013. máj. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha tud mozogni, akkor keress egy nyugdíjas klubbot a közelben. Nagymamám is eljár heti 1-2x. Vele egyidősekkel van, vannak foglalkozások is, tanulnak netezni, számítógéppel bánni. Nagyon élvezi.
2013. máj. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
76%
De te miért nem vagy iskolában? 17 évesen elméletileg tanulnod kellene, rosszabb esetben dolgoznod.
2013. máj. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Hát járok de nem mindig. Meg ha megyek akkor is hamarabb jövök mint a többiek. Legkésőbb 2-kor. Arról nem tehetek hogy az öreg szomszédok sem szeretik és nincs senki akivel beszélhetne. Mondtam már neki hogy jó abban a klubban is meg az öregotthonban is de nem akar menni. Mért is menne, ott nem tud aludni. Van külön szobám és be is lehet zárni de ide nem jön be.
2013. máj. 7. 16:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!