Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy néz ki a havi költségveté...

Hogy néz ki a havi költségvetésed?

Figyelt kérdés

Mennyi a fizetésed, fitzetésetek? Hányan éltek együtt? Mennyit költesz kajára, rezsire, hitelre, ruhára és egyébre?

Nagyvárosban, kisvárosban vagy faluban éltek?


2013. máj. 3. 11:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
16%
Hát, ha a Joe-nak odaadom a havi 30ezret, akkor még egy 15-20ezerrel beszállok a közös vásárlásba is... Sajnos megtakarított pénzem nincs, nem marad hó végére semmi, mert amíg Gabesz nem húzott el Erdélybe, rendszeresen jártunk csajozni, bulizni. Most, hogy elment, nyilván kevesebb lesz a buli és ha a kutyasétáltatás beindul, milliárdokat fogok kasszírozni. Valamennyit adok belőle a Balunak, a többi meg megmarad nekem.
2013. máj. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
90%

Én vagyok aki havi 15000 Ft költ kajára. :)

Nálunk egyszerű a képlet, párom szülei tartanak sertést, csirkét így tőlük megkapjuk ingyen.

A többi ami drága pl olaj, cukor németből hozatjuk. A többi már apróság. :)

2013. máj. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Neuhauser László ***** válasza:
84%

Közmunkán voltam: Havi 47ezer...

Most segélyt kapok, mert nem vesz fel a polgármester közmunkára: 22.800 / hó


És egyedül "élek"

2013. máj. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
78%
A páromnak vállalkozása van, itt a tiszta haszon havonta nagyjából 1 millió forint, persze ez változó, ez egy átlagos összeg. Van, hogy több, van, hogy jóval kevesebb. Én 300 ezret keresek havonta, plusz céges autóm van, amibe fizetik az üzemanyagot, és céges telefon, aminek pedig a telefonszámláját. Hitelre havonta nagyjából 250 ezer megy el. Ez az autók hitele, a ház, és kisebb Cetelem hitelek háztartási gépekre. Kajára is biztos elmegy 200 ezer havonta, szeretünk minőségi élelmiszereket vásárolni és szeretjük a különlegességeket is. Étterembe is gyakran járunk, ezzel együtt már lehet, hogy 250 körül van a kaja. Szórakozásra változóan költünk. Télen van, hogy egy hónapban egyszer elmegyünk színházba, és annyi. Nyáron viszont járunk fesztiválokra (zenei, gasztro, stb.), ezek közt vannak ingyenesek is, de azért itt is veszünk italt, ételt, stb., és van sok olyan is, ami alapból belépős. Nyáron és télen el szoktunk menni 2 hétre nyaralni, illetve télen párszor néhány napra síelni. Wellness hétvégékre is eljárunk. Ruhára én rengeteget költök, a fizetésem harmada havonta átlagosan elmegy rá, de ez igaz a páromra is, ő is nagyon szeret öltözködni. Kozmetikumokra szintén nagyon sokat költök. Budapest mellett élünk egy kisebb városban, kertvárosi környéken. Ketten élünk, de már gondolkodunk a gyerekvállaláson.
2013. máj. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Akinek 1300000 a havi bevétele, az miért vásárol hitelre háztartási gépeket? Ezt nem értem...
2013. máj. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
3%
Nagyközség, havi bevétel: 22 ezer, ebből 6 ezer cigi, 10: ruha, többi: édesség, csoki, csipsz, rágó és ilyenek. Ügyi vagyok?:) Anyuval és apuval élek.
2013. máj. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
72%
Azért, mert mikor vettük a házat, nem volt mindegy, hogy egyszerre elköltjük az egész havi bevételünket háztartási gépekre, amiből még nem is jött volna ki az összes, vagy 0% THM hitelekre vesszük őket. Így a hitelek összesen nem visznek el havonta annyit, hogy ez rosszul érintsen minket.
2013. máj. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 135.000 a nettóm, + 22.000 cafetéria, amiből 14.000 kaja, a többi egészségkártya + pénztár. A párom átlagosan 100.000-t keres, de volt már 140 is, ez elég ritka, és volt már 70 is, az elmúlt két hónapban pl. ennyi volt. Ebből 57000 az albérlet + a rezsi, átlag 15000 nyilván nyáron kevesebb, télen több. A biztosítása 10.000, a bérlete 10.000. A telefonok és UPC olyan 18.000-be van, de ezen dolgozok, hogy ne legyen ennyi. Tehát ez eddig 110.000 forint, ami alaphangon kifizetésre kerül. A kutyára havi szinten kb. 4-5000 forintot költünk. Kajára átlag 50 körül szokott elmenni. Tisztálkodó és tisztítószerek átlagosan havi 2-3000 forint, mert nem veszek ugye minden hónapban. Ez eddig 168.000. Ami megmarad, azt próbáljuk beosztani utazásra, ajándékokra, ruhákra. De a baj annyi, hogy nem egyszerre kapjuk a fizetésünket. Én megkapom hónap végén a havi fizetésem, tehát április 30-án az áprilisit. A párom 10-e körül kapja az övét, de addigra az enyémnek a fele kb. elmegy, mert ugye kell addig kaja, ha meg kell valamit venni, azt is. Most pl. pont ballagásra megyünk, oda utazással együtt kb. 25 ezer forintunk megy el. Aztán én 20-a körül pedig a kafetériát, ami kb. 14000 ft. Mivel nem egybe jön be a pénz,nem olyan átlátható, hogy ennyi van és kész, pedig csak az enyémből meglenne a havi kiadásunk, és maradna az övé, mint kajapénz + ruha. Az pedig általában 90.000 körül van, mármint az ő lóvéja. Úgyhogy én azt csinálom, hogy minden hónapban a fizetésem 100e fölötti részét megtakarítási számlára utalom, amíg tudom, ott gyűjtöm, plusz most kaptam bónuszt, 150.000 forintot, lekötöttem. A megt. számlán sajnos most jelenleg 16000 forint van, mert muszáj volt hozzányúlnunk, de kövi hónapban megint akarok hozzá rakni 30-at. Lassan, de így működik. Hát kb. így néz ki a ktgvetésünk. És ebben pl nincs benne a jövő heti vérvételem, ami kb. 20-25 ezer forint között lesz :( szórakozni ritkán járunk, inkább barátokkal, de ott is el szokott menni pár ezres. Ruhát tényleg csak végső esetben veszünk, a párom még ritkábban. Moziba nem járunk, letöltjük a filmeket.
2013. máj. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Én ingyen gyakorlatozok, a párom diákmunkázik. (ketten lakunk 38 nm-es lakásban)


Ő kb. 60 ezret keres havonta, nekem anya segít 40 ezerrel.

30 000 - albérlet

25 000 - rezsi (10 000 gáz, 4000 villany, 2700 digi, 3800 közös ktg, 3000 víz +-)

40 000 - kaja

5 000 - szórakozás/gyógyszer/egyéb


Nem a legjobb, de hamarosan vége a gyakorlatnak, hátha jobb lesz :)

2013. máj. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Metropolisban elunk de a varos szelen egy faluhoz hasonlo csondes kertes parkos helyen es a villasmos nincs messze.

A fizetesem 3x modal + extra munkak.heti 4 napot dolgozom

A frejem vallakozo de kb minimalbert keres vele mert napi max 3 napot dolgozik a tobbi a gyerekeke.

Amire koltenunk kell jelzalog a hazon meg 20 evig de ez sokkal kevesebb mint egy berleti dij lenne.

Gyerekek uszas zene iskola

egy nagyon kicsi olcso autonk van erre biztositas es benzin megy el de a villamossal jarok ha csak lehet.

Kaja : erre max 60(200eu) ezer megy el ezen sokat sporolunk hust alig eszunk fevagottat soha kesz termeket soha fagyasztott dolgokat sem eszunk mindent magam keszitek.

Rezsi ezzel is sporolunk futes max 19 c ejjel 15 c

kizarolag zuhanyzunk mindenhol tartos ego van mosni csak hetvegen mosok szaritot es mosogatogogepet eladtuk mert sokat fogyasztottak.

Evente 1x csaladi nyaralas 1x kettesben es evente 4x hetvege kettesben mert ez fontos ezen nem sporolunk.

Feretett penzunk van vesz esetere.

2013. máj. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!