Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy néz ki a havi költségveté...

Hogy néz ki a havi költségvetésed?

Figyelt kérdés

Mennyi a fizetésed, fitzetésetek? Hányan éltek együtt? Mennyit költesz kajára, rezsire, hitelre, ruhára és egyébre?

Nagyvárosban, kisvárosban vagy faluban éltek?


2013. máj. 3. 11:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%
Debrecenben élünk párom 180ezret( 20 kajautalvány) én 30 ezret keresek. Havi részlet a házon 65 ezer 60 a rezsi,2 hetente járunk haza mindketten 140km laktunk innen csak én nyugatabbra ő keletebre tehát havonta 20 elmegy még utazásra. a többi megmard, azt mikor mire költjük. Van maikor többet kajára, van mikor spórolunk rajta mert utazgatunk, túrázunk. Most pl esküvőre gyűjtünk augban lesz.
2013. máj. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
71%
ez vmi apeh vizsgálat?
2013. máj. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem apeh, csak kiváncsi vagyok hogyan élnek itt a gyk-en. :)
2013. máj. 3. 11:34
 4/21 anonim ***** válasza:
73%

Párom 115-130.000 Ft között keres, én nem dolgozom.

Amire költünk: 15.000 hitel, 6800 biztosítás(de ez negyedévente kell fizetni), max 10.000 a 2 telefon számlánk, 8000 kábel tv, internet költség. Víz, villany, gáz olyan havi 10-20000Ft változó.

Ruhákat nem szoktunk havonta venni.

Kajára is változó mennyi megy el, max 15000 Ft, zöldséget magunk termesztjük.

Kisvárosban élünk, 2en.

2013. máj. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
Kisvárosban élünk. Hárman élünk. Nem akarok konkrét számokat írni. Rezsi, kaja, más úgymond állandó ktg-ek levonása után marad kb. 50 ezer. Ez megy ruhára, kirándulásokra, nyaralásokra vagy ha valamit venni kell, vagy akarunk.
2013. máj. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%

Párom 350 körül keres, én nem dolgozom. Egy szobát bérelünk, ez havi fix 45 ezer. Lakásra félretesz havi 100 ezret, diákhitel+életbiztosítás havi 30 ezer. A maradékból elautózunk kb. 50 ezret havonta (munkába járás plusz hetente megyünk szülőkhöz), kajára olyan 40-50 ezret költünk. A maradék mikor mire megy. Ruhát például ritkán veszünk, de akkor minőségit, cipőre viszont sokat költünk, mindketten hamar szétrúgjuk őket. Ritkán járunk szórakozni, az minimális költség, most pl. majd operába megyünk, ami 101 Ft :D Budapesten élünk.

(Én most megyek interjúra, ha felvesznek, akkor elképzelhető, hogy az albérleten változtatunk és kiveszünk egy egész lakást, csak az ugye sokkal többe kerül.)

2013. máj. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
89%

Nagyváros,ketten fejenként 150-et keresünk,plussz még kb 40 cafeteria.

Lakbér és rezsi átlag 50ezer,kaja 50ezer,hitel nincs,ruhára,egyébre átlag 15ezer,többit félretesszük,nyaralunk,veszünk ezt-azt.

2013. máj. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
96%

számokat én sem szeretnék írni, mondjuk azt, h szerencsére több a bevételünk mint a kiadásunk.

a párom az átlaghoz képest jobban keres, én meg rosszabbul :) itt most gondoljatok a KSH adatokra :)


félretenni tudunk, minden hónapban megengedhetünk magunknak valami kis extrát, és nyaralni, utazni is szoktunk. ja, és van egy autónk is, sajnos szeret szervízbe járni, szóval az is költség.

Bp-en élünk, ketten, saját lakásban, nincs semmilyen hitelünk, de nem is tervezzük, h lesz. inkább lakástakarékba teszünk, ha úgy hozza az élet, h nagyobb kégli kell majd.


persze igyekszünk spórolni, nem veszünk felesleges dolgokat ész nélkül.

2013. máj. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%

Budapest, 3 felnőtt.

Havi bevételünk körülbelül 700ezer Ft.

A házunk havi rezsije 90 e, étkezésre elmegy 120e (szeretjük a jó minőségű élelmiszert), a két autó benzinnel, mindennel együtt kb 80e.

A nyaralóba sokat járunk autóval (Balatonpart), így autópálya matricát is havonta veszünk, az nem tudom, mennyi, sms-ben veszem meg.

Én havonta 2-3 alkalommal veszek repülőjegyet, arra havonta kb 150-170 ezret költök. A maradékból meg ezt-azt veszünk, illetve van megtakarításunk is.

2013. máj. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%
Pont annyit keresünk, hogy megélünk belőle és 15-20 ezer marad hó végén, ha nincs extra kiadásunk. A lakáshitelünk havi 102 ezer Ft. Olvastam itt valamelyik válaszban, hogy havi 15 ezret költenek kajára? Azt hogyan? Mi is ketten vagyunk, de havi 50 ezer elmegy a bevásárlásra, és akkor nem is vettünk semmi extrát. A rezsi is kb olyan 60 ezer. Pesten élünk, mindketten dolgozunk.
2013. máj. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!