Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan miért érzik tehernek ha...

Sokan miért érzik tehernek ha segíteni kell anyósnak, lesz anyósnak?

Figyelt kérdés

Sok ismerősöm úgy gondolja ők ott vendégek, őket kell kiszolgálni.

Számomra általános dolog ha náluk vagyunk besegítek dolgokba, pl elmosogatok vagy egyéb olyan dolgok amikben segítségükre lehetek. Nekem nem teher, ők is nagyon sokat segítettek nekünk amikor szükségünk volt rá (pl felújítás) szóval ez a legkevesebb.



2013. máj. 2. 15:50
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

tegnap 22:37


Ki mondta, hogy nem merek nemet mondani? A saját példádat hoztad fel? Szerintem igen.

Az, hogy szívesen segítek miért pedálozás? És mondok neked még valamit lehet újdonság lesz neked, NEM várja el tőlem!!

Ja és nem én pontoztam le senkit, mert úgy látom neked ez az első, hogy meglegyen a sok százalékod!

2013. máj. 18. 09:12
 22/22 anonim válasza:
Ez csak természetes hogy segítesz a leendő családodnak.
2013. nov. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!