Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Na, most akkor mi ez? 19 éves...

Na, most akkor mi ez? 19 éves lány vagyok, van egy 16 éves jó tanuló, értelmes hugom. Tegnap kitört a családi balhé nálunk, mert kiderült: roma fiúval jár. Apám szúrta ki őket véletlenül.

Figyelt kérdés

A húgom nem tagadott, mikor rákérdeztek a szüleim, de rögtön közölte: őket nem szakíthatja el senki egymástól, és azért nem mondta el eddig, mert tudta, hogy balhé lesz, mert hogy roma... De hogy nagyon szeretik egymást és nehogy le próbáljuk őt beszélni.. ez a fiú élete nagy szerelme, és ő nem kis csitri. nem fog 2 hét alatt kiszeretni belőle.. a fiú állítólag ugyanígy gondolja....

Na, most akkor hogyan tovább? jó tanuló a hugom, tovább akar tanulni egyetemen vagy fősulin....


2009. szept. 28. 10:27
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
61%
Úristen!!! Mitől lett mindenki ennyire vak? Szerintem a többség tisztába van azzal, hogy az a srác lehet bármennyire tuti, ha mögötte a családja cigány! Gondoljatok már a hagyományaikra, arra, hogy majd szó sem lehet évekig tartó együttjárásról. Gyorsan össze kell házasodni. Aztán ha egy éven belül nem lesz terhes, akkor majd orvoshoz viszik őket, hogy mi a baj. Mert náluk így szokás. Én teljesen megértem a szülőket is és kérdezőt is. Menekülni kell előlük!!! (amúgy azt nem értem, hogy ha értelmes a hugod, akkor hogy állhatott össze egy cigánnyal)
2009. szept. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim válasza:
36%
Egyetértek az előttem szólóval.
2009. szept. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim válasza:
Ez elég régi kérdés már...mi történt azóta? Teherbe esett a kislány? Feladta a szüleid álmait(közgáz,jog) a gusztustalan cigánygyerekért?Vagy az ellenkezője történt? Nem is gusztustalan az a gyerek...érdekel a sztori.
2010. ápr. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
4%
Akaszd fel, és egy táblát tegyél a nyakába, ezzel a felirattal: "Fajáruló k*rva". Igazából ezt érdemlik azok, akik ellenszegülnek a 14 szó törvényének, és elárulják a fajukat egy alsóbbrendűvel.
2010. aug. 30. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Kedves nyolcas, a szüleim tizenöt éves koruk óta együtt vannak. Már harminc éve.
2016. ápr. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!