Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a férjem ne...

Mit tegyek, hogy a férjem ne bámulja a nőket az utcán?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 30. 19:38
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
Újabb "értelmes" kérdés! Ideb.szva a kérdező által egy kiragadott momentum,miszerint a párja bámulja a nőket. És azon pörög,hogy ő (?!) mit tehet! Nyomd ki a szemét,vazze!
2013. máj. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Gyakrabban dobd szét a lábadat neki, vazze!
2013. máj. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem, ha megbámulnak. Kimondottan utálom. Inkább felveszek egy kardigánt vagy sálat, amit úgy kötök meg, hogy mellnél takarjon.


Ezek szerint elnézést kell kérnem Digo-tól, nem tudtam, hogy ennyi szánalmas nő van, aki élvezi, ha idegenek csorgatják rájuk a nyálukat.


Nekem ez új, hogy valaki azt akarja, hogy IDEGENEKNEK tetsszen... még ha el akar csábítani valakit, vagy a kedvesének, azt megértem, de így?

2013. máj. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Utolsó, de álszent vagy!

Minden nő tetszeni akar, mióta világ a világ :)))

2013. máj. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
:-) 33. Attól,hogy neked takargatni kell magad, mások még lehetnek nyálcsorgatóan szépek! :-D
2013. máj. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

"Nekem ez új, hogy valaki azt akarja, hogy IDEGENEKNEK tetsszen..."


Te melyik világban élsz, ne haragudj? Aki pl szingli az ne öltözzön csinosan, mert nincs párja akinek tetszenie szabad? :D

2013. máj. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!