Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a férjem ne...

Mit tegyek, hogy a férjem ne bámulja a nőket az utcán?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 30. 19:38
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
8%

Az egyik exem is megbámulta. Én meg észrevettem és vigyorgott. Mondtamneki h akkor én is bámuljam a csávók szerszámát? Bámultam is:) aztán besértődöt...:)


Piti ügy. Tegyél rá szemellenzőt! A biológia az h egyszerre több emberhez vonzódhatunk. Fogadd el ezt a tényt.

2013. máj. 1. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
70%

#20-as, ez egy akkora kamu, álszent duma hogy "a nők azért rakják ki mert melegük van" hogy hihetetlen!

Azok a nők akiknek van mit kirakni ki is rakják és élvezik hogy a "paraszt" megbámulja őket, aztán meg mikor a férjükkel vannak akkor persze a roh@dék nehogy már megnézzen bárkit is! XD

Hagyjuk már a félredumát!

2013. máj. 1. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
40%

Bizonyára mi még nem találkoztunk, mert ezek szerint én vagyok az egyetlen nő, aki nem azért rakja ki, hogy megbámulják.


Viszont a nagy mellet a takarás még jobban kiemeli. A kivágás a vágás miatt optikailag kisebbíti. Ha egy nagymellű nő pl. garbót vesz fel, sokkal nagyobbnak néz ki a melle, mintha egy normális kivágású topot venne fel, mert a mell megváltoztatja a ruha esését.


Lehet, hogy akinek szinte csak a bimbót takarja egy pici anyag, azt azt szeretné, hogy megnézzék. De sok nő van, aki csak szeretne úgy öltözködni, ahogy akar. Maga miatt. Én pl. itthon is kivágott felsőben vagyok, egy darab magas nyakú felsőm sincs, pedig senki nem lát.

2013. máj. 1. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
44%

"Bizonyára mi még nem találkoztunk, mert ezek szerint én vagyok az egyetlen nő, aki nem azért rakja ki, hogy megbámulják. "


Ne általánosíts, mert ilyen nincs hogy "minden nő kirakja" meg "én vagyok az egyetlen aki..".

Az viszont igen csak nagy álszentség hogy a nők csak azért öltözködnek kivágott ruhában mert melegük van. Nagyon sokan vannak akik szeretik kitenni a kirakatba, ha nem így lenne akkor a push-up melltartót gyártók már éhen haltak volna. Vagy azt is a meleg ellen találták ki? :)

2013. máj. 1. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
94%

Utolsó előtti, ez tényleg kicsit melléduma szagú és ezt nőként mondom! Mindenkibe szorult annyi női hiúság hogy ami szép (vagy szépnek gondol) azt kicsit jobban megmutatja/kihangsúlyozza. Persze 40C°-ban senki sem fog nyakig téli kabátban flangálni, ott ami a legkényelmesebb azt veszed fel, de rengetegen vannak akik "kiteszik a kirakatba", azok meg ne csodálkozzanak hogy utánuk füttyent a kőműves az állványról.

25L

2013. máj. 1. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
91%

Nőként mondom, nem csak azért tesszük ki amink van, mert meleg van :))én is kiteszem, de csak annyira ami a jó ízlés határát nem sérti, el lehet találni hol van az amikor jó hogy megnéznek, mert csini vagy, de ne azért nézzenek mert közönséges!

A témára térve, nem baj ha a férjed megbámulja a nőket. Ha csak egy futó pillantásra méltatja őket. Viszont, ha a fejét forgatja és majd hasra esik a saját lábában, úgy bámul egy nőt amikor veled van, az igenis bunkóság.Engem nem zavar az ilyesmi, ha nem vagyok vele éntőlem úgy forgatja a fejét ahogy akarja, ha vele vagyok futó pillantással megnézi de ezt általában aztán ki is beszéljük, hogy milyen volt. Ebből nincs probléma.

2013. máj. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
79%

Én vagyok az egyetlen nő akit ez nem idegesít?

Nézze. ÉN is nézem. A pasit is megnézem. Sők, kitárgyaljuk.

2013. máj. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Az én férjem is megbámulja elég feltűnően a csajokat, de már megszoktam.

Engem is nagyon sokan megnéznek, még a nők is.habár nincs mit kiraknom úgymond, de csinosan öltözöm és nem vagyok csufi. :)

2013. máj. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Nem vagyok egyedül!

Férjem szingli haverjával mentünk valahová, annyit mondott a srác: nézd azt a jó csajt, majd rögtön elnézést kért tőlem. MIÉRT? Tényleg jó csaj volt. Ezt meg tudom állapítani nőként.

Most menjen mindenki úgy az utcán, hogy lehajtja a fejét és a kavicsokat csodálja?

Ennyi emberi kapcsolat maradjon már meg, (ha az összes többi elcsökevényesedik) hogy ránézünk egy másik emberre, mit ad isten a szemébe nézünk. Legyen az nő, férfi, gyerek!

2013. máj. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Mondjuk azzal már nem értek egyet, hogyha meg is dícséri a nőt. Elvégre a párja lennék vagy mi...
2013. máj. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!