Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem miért tagadja? Miért...

Férjem miért tagadja? Miért kell hazudni piti dolgokat?

Figyelt kérdés

24éve vagyunk házasok, kb 2 éve volt az hogy ő lemond a cigiről, örültem is neki, sajnos én nem tudok, de én nem erőltettem rá.

Azóta is találtam ha pakolásztam cigit nála, vagy kis feleses üveget. Aztán kórházba került, egy ideig biztos nem is bagózott, de ha mosom a ruhát a zsebet kifordítom volt hogy cigi volt benne, de arra is indokot talált, volt hogy a munkás nadrágjába dohányt stb


Nem akarom fírtatni csak nem értem miért hazudik és miért csap be minket.

Én sem mondtam hogy na akkor rá ne merj gyújtani.


2013. ápr. 25. 22:19
 1/3 anonim válasza:
Szerintem egyszerűen szégyenli a dolgot.
2013. ápr. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztosan néhány szálat sziv, de ezt is szégyelli még saját maga elõtt is.
2013. ápr. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mert szégyelli a gyengeségét. Átérzem, én néhány hónapja tettem le a cigit, de van amikor még most is rágyújtok. De nem mondom el a páromnak, mert csalódott lenne. Meg végül is ez azért a rendes dohányzástól messze van, egy-két hetente egy alkalom.
2013. ápr. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!