Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Befolyásolnak, és nem tudom...

Befolyásolnak, és nem tudom mit akarok. Hallgassak rájuk?

Figyelt kérdés
Felvettek abba a gimnáziumba amibe szerettem volna bekerülni, de a legjobb barátnőm egy másikba megy. Mert én dráma szakon leszek amihez neki nincs kedve, ő viszont társadalomtudományon, ami nekem nehéz lenne.Ma sírt is hogy menjek majd át abba ahova ő bekerült, mert nem szeretné,hogy eltávolodjunk,és hogy hetente 1x találkozzunk. Egy városba lennénk,de elég messze egymástól. 6 km-re lakik, aminek örülök, de csak nem ugyan az ha elmesélem neki,hogy ma elestem a lépcsőn, mint ha ő is látta volna és együtt nevethettünk volna. Mellesleg az ő sulija mellet tanul az a fiú aki tetszik :/ Átmenjek hozzá, és együtt tanuljunk további 4 éven keresztül, vagy csináljam azt amit jobban szeretnék, de egyedül? Senkim nincs arra :( 50-50 hogy hova menjek...:( nem tudok dönteni. Te mit tennél?

2013. ápr. 26. 16:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
66%
Ez a sírás nem őszinte azt ugye tudod? Csak így akarja elérni hogy átmenj abba a suliba. De ne menj, ha téged az nem érdekel. És ilyen korban a barátságok nagyon könnyen jönnek-mennek. Nálunk akik általánosban legjobb barátnők voltak 8-ig egy gimibe mentek de teljesen eltávolodtak egymástól. Szóval az sem jelent semmit hogy egy suliba jártok, ha más lesz a társaságotok.
2013. ápr. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
De hát nem a világ két végére kerültök! Jaj. Hát 6 km - mi az? És ha mindketten olyan helyen vagytok, ami ÉRDEKEL, akkor jobban veszitek az akadályokat, könnyedben, így délután/hétvégén összejöhettek sírni/nevetgélni, esetleg vihorászni a fiukon :))
2013. ápr. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Miért nem kérdezted meg a barátnődtől, hogy ő miért nem jön át a te iskoládba?

Miért hagyod, hogy manipuláljon, elbizonytalanítson?

Lapátra vele!

2013. ápr. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia,


Van egy nagyon jó barátnőm. Ovi óta ismerjük egymást, egy általános iskolába is jártunk. Középiskolába viszont más helyre mentünk. Konkrétan 40 kilométerre volt a két iskola egymástól, koleszos is voltam. Senkit se ismertem az új városban. Hétvégente találkoztunk.


Középsuli után fősulira mentem, igaz akkor már a szülővárosomba, de akkor se tudtunk túl sokat találkozni, de mindig tudtunk egymásról.


Utána Pestre költöztem, végképp ország 2 végén lettünk, de azért neten tartottuk a kapcsolatot.


Most úgy adódott, h felköltözött hozzám és együtt lakunk ketten. És már kb 20 éve barátnők vagyunk.


Ebből azt akartam kihozni, hogy ha tényleg egymás legjobb barátnői vagytok akkor kibírjátok, hogy nem lesztek folyton egy suliban, attól még tudtok neten is, telefonon is beszélni, néha talizni. Én a helyedben biztosan nem mennék át másik suliba, mert ő is ott van, azért amikor pályát kell majd választanod, vagy dolgoznod valahol a jövőben (ő nem lesz ott).


Majd lesznek új ismerőseid, attól még persze lehet ő is a barátnőd. Helyes pasik meg mindenhol vannak :D


23/N

2013. ápr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) nem fogok átmenni...azért sem mert MINDENKI azt tanácsolja hogy ne menjek át. Csak ő nem..meg ugye az a fiú (azt szeretné hogy szomszédjába járjak suliba) .Ha megbánnám,hogy az ő suliját választottam akkor őt vádolnám és nem magam, ha viszont oda megyek ahova én szeretnék és így is elrontom, tanulok belőle és magamat vádolom :) Ő semmit se veszthet,mert engem kér hogy alkalmazkodjak hozzá..de lehet hogy az élet célomat veszteném el. :) Teljesen igazatok van! Köszönöm :) Majd hétfőn nem tudom hogy viseljük....:/
2013. ápr. 27. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!