Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tényleg sokat akarok?

Most tényleg sokat akarok?

Figyelt kérdés

Nem a legmegfelelőbb kategória..

Párommal élek kb 2 éve már.Imádok a természetben lenni,ő nem..Szeretek csinálni dolgokat,ő nem..Azelőtt nem volt ilyen.Ma pl egész nap fekszik a tv előtt,pedig azt hittem csinálunk valamit,erre jól összevesztünk.Kérdeztem ezt akarja e csinálni egész nap,meg hogy mi a baja..erre annyit mondott,hogy neki mi baja??Én nyavajgok,én csinálnék mindig valamit,meg hogy k.rvára elege van belőlem,stb.,bement a hálóba és becsapta az ajtót..Amikor itthon van,általában ez az elfoglaltsága és nekem már kezd elegem lenni.Pár hónapja majdnem szétmentünk emiatt,de akkor igért fűt fát..most megint ott tartunk,ahol azelőtt.Sokat szeretnék,olyan nagy baj,hogy közös programokat szeretnék?!Ebben a városban nincsenek barátaim,akikkel kimehetnék akár sétálni..nincs erre tekintettel.Most hogy beteg volt,hagytam pihenni,napokon keresztül csak feküdt..

Ha melóból haza jön,este pihen-ez oké,másnap ha itthon van,akkor is..Csak az én párom ilyen?


2013. ápr. 21. 16:44
 1/4 A kérdező kommentje:
És itt nem arról van szó,hogy ne pihenjen,de ami sok,az sok.Rá fogok unni erre az egészre,sokszor van,hogy ha itthon is van,teljesen egyedül érzem magam.
2013. ápr. 21. 16:46
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

nem, csupán nem vagytok összeillők. más az érdeklődési körötök, máshogy képzelitek el a pihenést és a szabadidő eltöltését.


szerintem jobb lenne nektek külön. neked egy aktívabb pasi kéne, akivel jöhetsz-mehetsz, neki meg egy otthonülős csaj.

ha van rá módod, akkor mihamarabb kezdj új életet nélküle. én tuti nem bírnék olyannal együtt élni, akivel már ilyen alapvető dolgokon össze kell veszni...

2013. ápr. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem illetek össze.

Az előző barátom csak akkor volt hajlandó fel állni a gép elől, ha horgászni kellet menni.

Sportolni, úszni, sétállni, kutyázni nem szeretett.


A mostani párommal judo edzésen ismerkedtünk meg. Jön velem kutyát sétáltatni, strandra és tervezünk a tóra is elvinni a kutyát úszni.


Megérdemelsz egy olyan embert, aki azt szereti amit te. Hidd el létezik.

Természetesen mi sem csinálunk mindent együtt.

Ő Gates of Andaronozik, amíg én csajos filmeket nézek. De ezeket leszámítva nem unatkozunk egymás mellet.


Rosszul választottál hosszú távra.

2013. ápr. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem illetek össze.


Exemmel voltunk ilyenek,neki a szabadidő egyet jelentett azzal,hogy felvátva ül a tv és a laptop előtt.Nekem a szabadidő hatalmas Túrákat,kalandparkot,csónakázást,áttáncolt éjszakákat és hasonlókat jelent,nem tv előtt döglődést.

Több év szenvedés után szakítottam.

Megtaláltam azt,akivel boldog vagyok,munka után sokszor csak késő este érünk haza,mert még csavargunk egy sort (beülünk kávézóba,elmegyünk ide-oda).Mióta jó idő van,hétvégéken otthon nem voltunk.Imádom.


Ne tedd ezt magaddal,ne szenvedd át a fiatalságod.

2013. ápr. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!