Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Válságban a házasságom?

Válságban a házasságom?

Figyelt kérdés
7 hónapja született a kislányom, azóta az anyósom és a sógornőm azon mesterkedik, hogy hogyan tudna minél inkább konfliktust okozni köztünk a férjemmel. Ami sikerül is nekik, mert nagyon érzékeny pontokon találnak meg. Nekem a család és az együtt töltött idő nagyon fontos, és mindig kitalálnak valamit.... Férjem nem mond nekik nemet. Ez által egyre inkább kezdem úgy érezni, hogy eltávolodunk egymástól. De a legrosszabb az, hogy a kislányomat semmibe nem veszik. A másik két unoka mindenek előtt van. A szex az csak ritka vendégségbe jár hozzánk, és nagyon kevés az egymásra fordított idő. Hétköznap megértem mert ott a munkája, de a hétvége még rosszabb. Mit csinálja szerintetek?
2013. ápr. 26. 09:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

Például beszéld meg a dolgot a férjeddel.

Szerinted mi egyebet lehetne tanácsolni?

2013. ápr. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
88%
A szombati ebéd legyen kicsit különleges és utána a gyermeketekkel együtt menjetek el sétálni valami csendes helyre ahol egy fagyi mellett megbeszélhetitek a dolgot ,kezdeményezz beszélgetést ez ügyben,sok sikert! :)
2013. ápr. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk is így kezdődött, a család elvette az időt ő pedig nem mondott nemet. Ma már ott tartunk, hogy lassan pakolok. Beszéld meg vele mindenképp. Én is megtettem, csak nem értem vele célt, mert ő nem így látta.
2013. ápr. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Anyósom is fel van háborodva, h mi hármasban is akarunk időt tölteni, nem csak vele.
2013. ápr. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Beszélj vele. Ő mit mond?


Itt a jó idő, szombaton reggel induljatok el kirándulni. A gyerek alszik nagyot a babakocsiban, ti beszélgettek, leheveredtek összebújni egy pokrócra.

Telefont "felejtsd" otthon.


Szexet tudsz te is kezdeményezni.

2013. ápr. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Te mennyi időt fordítasz a párodra? Mennyire érdekelnek az ő problémái? Foglalkozol a lányodon kívül vele is? Otthagyod néha a kislányt a mamákra, és elmentek valahova kettesben a férjeddel? Vagy töltötök néha egy-egy estét, éjszakát a gyerek nélkül?

Ha ezekre nem a válaszod, akkor te is felelős leszel, ha válságba jut a házasságod.

A családba a férj és a gyerek is beletartozik. Egyformán fontos mindegyikük.

De az is fontos, hogy a szülőkkel tartsátok a kapcsolatot. Nem jó ha minden időtöket csak hármasban töltitek. Természetesen ebben is mértéket kell tartani.

2013. ápr. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A helyzet az hogy a szombat kihúzva, mert sógornőm nem mer vezetni és a férje sem és így az én férjem viszi őket Szegedre hajnali 4 től késő estig távol lesz. Vasárnap pedig lenne itthon is mit tenni (családi házban élünk). Az időm 99%-t itthon töltöm, tehát ha nincs itthon nem tudok vele foglalkozni. Az éjszakai alváson kívül max 1 óra amit hétköznap együtt tudunk tölteni minden nap.

2013. ápr. 26. 10:36
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A haz varhat egy hetet ne keress kifogasokat gyerunk dolgozz a kapcsolaton ami fontos arra szanj idot.
2013. ápr. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

6-os! Igen foglalkozom a problémáival, meghallgatom és segítek is amiben tudok. Persze, ha van időnk akkor anyukámra itthon hagyom a gyereket és kettesben vagyunk. Anyósomra nem bíznám rá soha, hiszen nem szereti ( karácsonyra el sem jöttek és nem is kapott semmit tőlük)

Próbáltam beszélni a férjemmel, de nem jutottunk előbbre sajnos.....

2013. ápr. 26. 10:42
 10/14 anonim ***** válasza:
nalunk nagyon egyszeru ha ugy erzem szugsegem van ra egyszeruen kimegyek szolok neki jojjon egy kicsit siestazni kozossen addig a gyerekek is alszanak A delutani elopott ora nagyon jot tesz a hazassagnak.
2013. ápr. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!