Anyám egy ri. Nc?!

Figyelt kérdés

Sztori:

Mentünk haza a barátaimmal a suliból. Beültünk a mekibe. És ott smárolt anyám egy idegen palival. A barátnőm szólt, hogy, "az ott nem az anyád?" tök kellemetlen volt. anyától megkérdeztem este, (mivel csak 17 évvel idősebb nálam, szoktunk beszélgetni normálisan, mindent el szoktam mondani neki), azt mondta apa nem tudja, de ő neki kell ez. Na most, apu Ausztriában dolgozik, kéthetente jön haza 3 napra, ő tart el minket, anya nem melózik semmit, most iratkozott be egy okj-s képzésre, meg gyesen van. 2 éves az öcsém.

Tudom, hogy nem az én dolgom, de olyan cikinek érzem, főleg, hogy nyíltr utcán, és bárki láthatja őt mással.. Mivel fiatal amúgy a legtöbb osztálytársam ismeri is, sokat jött velünk kirándulni, meg ilyenek, mindeki jó fejnek tartja. De félek, most majd kapom, hogy anyám mekkora szajha.

Szerintetek is az? Én reagálom túl?


2013. ápr. 26. 07:01
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

Ez az ára annak,hogy a szüleid a munka miatt külön "élnek".A másik anyukád fiatal anyuka volt.....

Ha ez kell neki,akkor mondja el az iagazat az apádnak menjen a maga útján .......Hagy ne írjam le!

Ès igen sajna egy ribi az anyád!!

Sajnálom apudat!

2013. ápr. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

"Ez az ára annak,hogy a szüleid a munka miatt külön "élnek""


Normális kapcsolatban nem ez az ára, hanem alig várja az otthon maradt feleség hogy láthassa végre a férjét. Aki nem mellesleg az mindennapi ételt, lakhatást, utazást, ruházkodást biztosítja neki kemény munkával, amíg őnagyság a mekiben enyeleg.

Hogy a kérdésre is válaszoljak: Igen, sajnos az.

2013. ápr. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

A "nekem ez kell" elég rossz duma. Nekem is kellene például egy autó. De mivel még nincs rá pénzem, ezért nem fogok odasétálni egy mondjuk piros lámpánál álló autóhoz, nem rángatom ki belőle a sofőrt és viszem el a kocsit mondván, hogy nekem ez most kell.

Szóval Édesanyád tényleg - nevezzük így - laza erkölcsű nőszemély. De arra nyomatékosan kérd meg, hogy tapintatosan csinálja, téged legalább ne égessen be az egész közösség előtt. Remélhetőleg a barátaid is lesznek olyan normálisak, hogy nem fordulnak el tőled, hiszen te nem vagy az anyád. Várj egy kicsit, minden csoda 3 napig tart, hogy mondani szokták. Ha nem csinálja rendszeresen Édesanyád, akkor el fogják felejteni. De nagyon komolyan kérd meg, hogy ne az utcán tegye!!

2013. ápr. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
87%

Apád megad mindent neki? Nem a pénzre gondolok, hanem érzelmileg, lelkileg. Nőnek érzi magát vagy "csak" anyának?

Könnyű ítélkezni, ez a legkönnyebb, de vajon mi vezetett idáig?

2013. ápr. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ezt nem tudom megmondani. Amit látok, hogy szeretik egymst, amikor apu itthon van olyanok mint a tinik. Pl apa játékosan rácsap anya hátsójára meg ilyenek. Nevetnek, így úgy tűnik minden rendben van. Apu amúgy 9 évvel idősebb anyánál.

Az is rossz, hogy eddig azt hittem megbízhatok anyámban, hogy ő is elmondja a dolgait, én mindig mindent, hogy tetszik egy fiú, hogy csókolóztam. olyanok voltunk tényleg mint a barátnők. De ez nagyon rossz hogy leégetett.

2013. ápr. 26. 07:56
 6/9 anonim ***** válasza:
41%

"Könnyű ítélkezni, ez a legkönnyebb, de vajon mi vezetett idáig?"

Odáig hogy egy okj tanfolyamot képes elvégezni, amivel persze semmire nem megy majd, ezen kívül a férjét csalja aki mit sem sejtve távol a családjától dolgozik azért a jövőért amiért már egy szöget nem lenne érdemes beverni?

Igazad van, biztos ő a hülye.

2013. ápr. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
0%
nekünk ehhez semmi közünk. senkinek, szóval akár diszkrétebb is lehetne.
2013. ápr. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyi közünk van hozzá hogy megkérdezték a véleményünket, mi meg elmondtuk. Ennyi erővel itt semmihez sincs semmi közünk, szóval törölhetik is az oldalt. :)
2013. ápr. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En alig varom, hogy talalkozzam a ferjemmel. Mi is korulbelul 2 hetente vagyunk egyutt bizonyos korulmenyek miatt. De eszembe sem jutna megcsalni ot, nincs szuksegem masra. Nem ismerjuk a szuleid kapcsolatat, bar ha rossz is lenne, akkor sem megoldas az, amit anyukad csinal.
2013. ápr. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!