Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácstalan vagyok! Nem tudom...

Tanácstalan vagyok! Nem tudom mit tegyek!?

Figyelt kérdés
7 éve párkapcsolatban élek és van egy 3.5 éves kislányunk. A kapcsolatunk elején (tudom hogy féreg voltam) Megcsaltam a párom amit azonnal el is mondtam és megbeszéltünk mindent. Működött tovább a kapcsolat. Szerelmesek voltunk nagyon és egyszer csak hiányossá vált köztünk a testi dolgok. Keveseltem amit tudtára és adtam és sokat beszéltünk róla. Nem ment. Nem változott semmi. Más lánynál kerestem a testi boldogságom ami nagyon rosszul sikeredett. Megtudta. Ezen is túltettük magunkat de már nem volt a régi a kapcsolatunk. Mind ezek az első dolog 6 éve volt a második 1 éve . Mondogatta nekem,hogy eszébe szokott jutni de próbál nem rá gondolni. Nekem olyan munkám lett ami géphez kötött volt ezáltal kevesebbet foglalkoztam velük , amit nagyon nagyon megbántam. Telt múlt az idő sűrűn beszélgettünk mert éreztem,hogy valami nem stimmel próbáltam kideríteni de részéről okés volt minden. Jó ideje már megváltoztam és törődök velük,foglalkozok.... Szemembe mondta és őszintén , hogy ő nem csalt még meg és nincs senki akivel chatelne bár én sejtettem hogy nem igaz. Tegnap kiderült hogy megcsalt 1 sráccal ami nagyon megvisel de megérdemeltem mert miattam volt ez az egész. Azt mondta hogy ez Revans volt 2x is megtette az elsőt 4 hónapja a másodikat 1.5 hónapja azzal a szöveggel hogy nem szeretett amit el is fogadtam. De még azért picit szeret mert 7 év az 7 év. De kérdem én ha csak Revans volt akkor miért beszélget még vele ? Meg azt mondta nem szereti csak megkedvelte!! De kedvből nem fekszek le mással !! Mondtam neki azt is döntsük el mi legyen mert ez így már tényleg nem jó! Erre ő "Nem tudom mi legyen" Kérdem én : Én vagy ő ? Erre ő " nem tudom " Sajnálta az egészet és nem mondta el hosszú ideig, Azt szeretném kérdezni tőletek mit tegyek vagy tegyünk mert akármilyen hihetetlen még én is szeretem . Köszönöm előre is válaszotokat.
2013. ápr. 25. 01:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Mindkettőtöknek helyre kell hoznia!Ha szeretitek egymást akkor könnyebb lesz.Lehet minden szuper, de azért áldozni kell, és gürcölni!Én szurkolok nektek!
2013. ápr. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönök mindenkinek mindent !! Ha ti nem lennétek a sűllyesztőbe lennék a többi hulladék közt :( Imádlak titeket millió köszönet nektek . Remélem majd egyszer én is tudok nektek tanácsot tippet adni :)
2013. ápr. 25. 11:06
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

A továbbiakra: forditsatok időt egymásra! Járjatok ki, legyetek sokat együtt, hozzátok elő a randizós korszakot, fedezzétek fel, miért is habarodtatok egymásba!:) nagyon jó gyógyszer, nekem bejött!;)

Hajrá!:)

2013. ápr. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Na látod :)

Próbáljátok a múltat lezártnak tekinteni, elején nehéz lesz, de az idő mindent megold.

A másik csak a jelennel és a jövővel foglalkozz/foglalkozzatok.

És mint már írtam: arra nincs időd amire nem szakítasz.

Én szurkolok nektek!Ne adjátok fel!Már a kislányotok miatt se :) Legyetek boldog, szép család :)

2013. ápr. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!