Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácstalan vagyok! Nem tudom...

Tanácstalan vagyok! Nem tudom mit tegyek!?

Figyelt kérdés
7 éve párkapcsolatban élek és van egy 3.5 éves kislányunk. A kapcsolatunk elején (tudom hogy féreg voltam) Megcsaltam a párom amit azonnal el is mondtam és megbeszéltünk mindent. Működött tovább a kapcsolat. Szerelmesek voltunk nagyon és egyszer csak hiányossá vált köztünk a testi dolgok. Keveseltem amit tudtára és adtam és sokat beszéltünk róla. Nem ment. Nem változott semmi. Más lánynál kerestem a testi boldogságom ami nagyon rosszul sikeredett. Megtudta. Ezen is túltettük magunkat de már nem volt a régi a kapcsolatunk. Mind ezek az első dolog 6 éve volt a második 1 éve . Mondogatta nekem,hogy eszébe szokott jutni de próbál nem rá gondolni. Nekem olyan munkám lett ami géphez kötött volt ezáltal kevesebbet foglalkoztam velük , amit nagyon nagyon megbántam. Telt múlt az idő sűrűn beszélgettünk mert éreztem,hogy valami nem stimmel próbáltam kideríteni de részéről okés volt minden. Jó ideje már megváltoztam és törődök velük,foglalkozok.... Szemembe mondta és őszintén , hogy ő nem csalt még meg és nincs senki akivel chatelne bár én sejtettem hogy nem igaz. Tegnap kiderült hogy megcsalt 1 sráccal ami nagyon megvisel de megérdemeltem mert miattam volt ez az egész. Azt mondta hogy ez Revans volt 2x is megtette az elsőt 4 hónapja a másodikat 1.5 hónapja azzal a szöveggel hogy nem szeretett amit el is fogadtam. De még azért picit szeret mert 7 év az 7 év. De kérdem én ha csak Revans volt akkor miért beszélget még vele ? Meg azt mondta nem szereti csak megkedvelte!! De kedvből nem fekszek le mással !! Mondtam neki azt is döntsük el mi legyen mert ez így már tényleg nem jó! Erre ő "Nem tudom mi legyen" Kérdem én : Én vagy ő ? Erre ő " nem tudom " Sajnálta az egészet és nem mondta el hosszú ideig, Azt szeretném kérdezni tőletek mit tegyek vagy tegyünk mert akármilyen hihetetlen még én is szeretem . Köszönöm előre is válaszotokat.
2013. ápr. 25. 01:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ha megcsalnak, és tisztázzátok, akkor az sehol nem állja meg a helyét hogy ő bosszúból visszacsal.Ez ovodás hozzáállás.Ha neki gondolkozni kell azon hogy te vagy a másik pasi, akkor szakítsatok.Nincs ennek semmi értelme. Mindnekinek jobb lesz.Egy álszent kapcsolat a gyereknek sem jó!
2013. ápr. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Értelek titeket. Viszont azt még egyszer kiemelném, hogy jó ideig nem foglalkoztam velük a munkám miatt és ő akkor ill rá pár hónapra tette meg mert hát nem volt rózsás a kapcsolatunk . És most hogy megváltoztam azt mondja nekem " miért most változtál mikor baj van mért nem akkor mikor kellett volna.
2013. ápr. 25. 07:49
 13/24 Racska1974 válasza:
0%
Szakítás, örökre.
2013. ápr. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
76%

"És most hogy megváltoztam azt mondja nekem " miért most változtál mikor baj van mért nem akkor mikor kellett volna" -mert ezekből a bukdácsolós eseményekből TANULTATOK -ennyi haszna van.

Lépjetek túl: valaki írta fentebb, hogy nem fogtok találni olyat, aki ilyen bukdácsolósan is SZERET . Nagy igazság!!!

"mit tegyek vagy tegyünk mert akármilyen hihetetlen még én is szeretem"

Mások lettetek, tanultatok, éljetek tovább bölcsebben és szeretetben.

2013. ápr. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Nagyon könnyű olyanokkal dobálózni, hogy minek vagytok még együtt, szakítsatok. Szegény kisgyereknek viszont 2 szülő kellene, nem?

Miért óvódás megoldás a visszacsalás? Gondolom a lány nem tudta túltenni magát, aztán meg túl sok volt a ráérő ideje, hogy a férje nem foglalkozott vele. Persze mindez nem indok a megcsalásra, de valahol talán őt is meg lehet érteni.

Ha szeretitek egymást, akkor dolgozni kell a kapcsolaton. Az jó, ha meg tudjátok beszélni a dolgokat, mert sokan még csak nem is beszélgetnek egymással. Ha jól értem, nálatok nem ez van.

Talán izgalmasabb neki az ismeretlen, és azért chatel még. Ha vele lenne, gyorsan rájönne, hogy nem ez kell neki, de így, hogy nem vele él, el tudja hitetni magáról, hogy ő ilyen, meg olyan, vele fenékig tejföl az élet.

Lehet, hogy naív vagyok, de én abban hiszek, hogy ha szeretitek egymást, akkor még menthető a kapcsolat.

2013. ápr. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Hát most nagyon át kell gondolnom , hogy tudok e bízni benne ezek után és ,hogy tényleg lezárja e a másikat. Én megpróbálok nem erre gondolni a lányom miatt hizs tényleg én vagyok neki az Apja. Nem viselném el ha más is nevelné . Köszönöm a válaszokat nagyon rendesek vagytok és sokat segítettetek ÖRÖK hálám . Sziasztok
2013. ápr. 25. 09:01
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne csodálkozz ha megcsalt, visszaadta azt ami nyomasztotta őt. De ha még mindig szoros érzelmek fűznek hozzá és gyermeketek is van. Őt kellene először számba venni, hogy már miatta is kibékültök. Probáld a párod kényeztetni, és ugy viselkedni mint egy igazi család apa. Menjetek nagyokat sétálni esténként, lepd meg őket, esetleg eljegyzés, csokor virág, bon bon....Tudod az embernek arra nincs ideje amire nem szakít!!És hiába van jó munkád, karrier meg minden öreg korodra ha egyedül leszel magányosan a munka nem fog megvigasztalni. És ha ezek után még mindig szereted miért ne küzdené érte. Szerintem ő is szeret téged csak elhanyagoltad nem törődtél vele és máshol kereste a boldogságot. Gondold végig te miért csaltad meg?? És meg kapod a választ hogy ő miért tette meg!Remélem jóra fordul az életetek, és sok boldogságot kívánok, erőt és kitartást!
2013. ápr. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, megpróbálhatnátok együtt. De kellene párterápia, vagy valami. Újra építeni az egészet. Úgy venni, hogy lezárjátok, ami eddig volt, és tiszta lappal újat kezdtek. Amiben nem lehet (semmire!) a megoldás a megcsalás. Nem lesz könnyű, de szerintem nem reménytelen. Sok sikert!
2013. ápr. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Azért ovis a visszacsalás, mert akkor ezt folytathatják az idők végezetéig.Mindig az egyik megcsalja a másikat, akkor a másik visszacsal mert így fer.. és tovább.., ennek mi értelme?Valamelyikőtöknek túl kell lépni rajta mert így nem lesz hosszú jövőtök.
2013. ápr. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Megmondtam és megmutattam a hozzászólásotokat a páromnak. A reakciója a következő volt " Teljesen igaz minden tényleg nem gondoltam végig, hogy mit teszek és már nagyon megbántam nem így kellett volna eljárnom. Sajnálom " Mondtam neki ha el akarsz menni hát menj... elengedlek, nem tartalak vissza. Ha velem akarsz maradni akkor béküljünk ki és építsük fel a kapcsolatunkat újra. Viszont teljesen le kell zárnod a másik sráccal a dolgot. Erre ő " rendben veled szeretnék maradni és megmondom a srácnak hogy ennyi volt " Meg könnyebűltem bár amit tett bennem is mély nyomot hagyott. Részletezhetném de felesleges a megcsalás az megcsalás mindegy hogy történt. Ezt nagyon helyre kell hoznom és sokat kell foglalkoznom vele hogy érezze mennyit is jelent nekem . De a gyomrom még nincs a helyén....
2013. ápr. 25. 10:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!