Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanácstalan vagyok! Nem tudom...

Tanácstalan vagyok! Nem tudom mit tegyek!?

Figyelt kérdés
7 éve párkapcsolatban élek és van egy 3.5 éves kislányunk. A kapcsolatunk elején (tudom hogy féreg voltam) Megcsaltam a párom amit azonnal el is mondtam és megbeszéltünk mindent. Működött tovább a kapcsolat. Szerelmesek voltunk nagyon és egyszer csak hiányossá vált köztünk a testi dolgok. Keveseltem amit tudtára és adtam és sokat beszéltünk róla. Nem ment. Nem változott semmi. Más lánynál kerestem a testi boldogságom ami nagyon rosszul sikeredett. Megtudta. Ezen is túltettük magunkat de már nem volt a régi a kapcsolatunk. Mind ezek az első dolog 6 éve volt a második 1 éve . Mondogatta nekem,hogy eszébe szokott jutni de próbál nem rá gondolni. Nekem olyan munkám lett ami géphez kötött volt ezáltal kevesebbet foglalkoztam velük , amit nagyon nagyon megbántam. Telt múlt az idő sűrűn beszélgettünk mert éreztem,hogy valami nem stimmel próbáltam kideríteni de részéről okés volt minden. Jó ideje már megváltoztam és törődök velük,foglalkozok.... Szemembe mondta és őszintén , hogy ő nem csalt még meg és nincs senki akivel chatelne bár én sejtettem hogy nem igaz. Tegnap kiderült hogy megcsalt 1 sráccal ami nagyon megvisel de megérdemeltem mert miattam volt ez az egész. Azt mondta hogy ez Revans volt 2x is megtette az elsőt 4 hónapja a másodikat 1.5 hónapja azzal a szöveggel hogy nem szeretett amit el is fogadtam. De még azért picit szeret mert 7 év az 7 év. De kérdem én ha csak Revans volt akkor miért beszélget még vele ? Meg azt mondta nem szereti csak megkedvelte!! De kedvből nem fekszek le mással !! Mondtam neki azt is döntsük el mi legyen mert ez így már tényleg nem jó! Erre ő "Nem tudom mi legyen" Kérdem én : Én vagy ő ? Erre ő " nem tudom " Sajnálta az egészet és nem mondta el hosszú ideig, Azt szeretném kérdezni tőletek mit tegyek vagy tegyünk mert akármilyen hihetetlen még én is szeretem . Köszönöm előre is válaszotokat.
2013. ápr. 25. 01:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
72%

Egyszer te csalod meg majd újra ő majd megint te majd újra ő nem is tudsz róla erre még gyereket is csináltok? Meg megkedvelte a másik palit? Mit kerestek ti még együtt?

Szakítsatok minél előbb azt tanácsolom,ez már nem kapcsolat ami köztetek megy csak nyűglődés a gyerek miatt ami sose vezet jóra.

2013. ápr. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Én csaltam meg 2x majd ő nem rég. Azt mondod esélytelen , hogy megpróbáljuk?
2013. ápr. 25. 01:35
 3/24 anonim ***** válasza:
79%
Én is a szakítást javasolnám. Se te se ő nem vagytok képesek emberek módjára viselkedni még a gyerek kedvéért sem...
2013. ápr. 25. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem fogtok mást találni, akivel ilyenek után is szeretnétek egymást. szerintem mond el neki, hogy ez sem törte meg azt amit iránta érzel. de ezt ne úgy talán, meg nem tudod módra. hanem egyértelműen. biztos örülni fog neki.
2013. ápr. 25. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
54%
Miután mindkettotol másnál keresi a boldogságot, igy ket lehetőségének van:szakítani es élni az életeteket, vagy együtt maradni es megállapodni a nyitott kapcsolatban.
2013. ápr. 25. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Ugye bár én megtettem 2x amit nem kellett volna és ő utánam tette meg 2x . Nem keresem másnál a boldogságot mert megváltoztam és csak őt akartam. Gondoltam kvittek vagyunk így le zárjuk és tovább lépünk . De ő nem tudja mi legyen hogy a srác kell neki vagy maradjak én . Mégha engem is választ nem tudom, hogy képes lezárni a másikat.
2013. ápr. 25. 06:22
 7/24 anonim ***** válasza:
92%

Dehogy vagytok kvittek!!


1. Csak te tudsz két -viszont- megcsalásról.

2. Akkor is már nagyban csalt, amikor kedvesen mosolyogva kikérte magának még a feltételezést is!

3. Ha rákapott az ízére, NEM fog leállni vele a kedvedért.

4. Amúgy a "szeretői státuszban" lévő pasasoknak sokkal kényelmesebb egy feleséget dugni, mint egy egyedülállót.

Miért is?

Mert:

- Mert virágot nem kell vennie a nőnek, mert lebukna vele a férje előtt.

- Ajándékokra nem kell költeni, mert az is otthon a lebukáshoz vezetne,

- Szórakozni nem kell elvinnie a nőt, mert az is lebukáshoz vezetne,

- Nyaralni nem kell elvinnie, mert az is bukta lenne,

- Szobát sem kell kivennie a légyotthoz, mert elég, ha megvárja amíg elmegy a férj hazulról.

- Vagyis egyetlen fillérjébe sem kerül a nő!!


Az meg, hogy dugás közben meghallgatja a nő panaszáradatát az "állandóan ok nélkül féltékenykedő" férjről,

fogjuk fel "munkahelyi ártalomnak" cserében az ingyen szexért.

2013. ápr. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Az a poén hogy az a srác akivel mind ezt megtette nincs jó híre. Ami azt jelenti, sokan tuják róla azt, hogy be hálózza a nőket és ráadásúl neki is van kapcsolata ami 10 éve megy. Mivan ha áldozat lett a párom beleesett 1 majom csapdájába és csak ki akarja használni!?
2013. ápr. 25. 07:02
 9/24 anonim ***** válasza:
Legalább a gyerek érdekében váljatok el...ezt minek erőltetni? Megcsaljátok a másikat,ami már magában undorító,de hogy ezt többször is megcsináljátok,az már botrány. Ha szereted,nem csalod meg. Ennyi. Ha ő szeret,ő sem csal meg. Ismét ennyi. A gyerek érdekében találjatok ki valamit,ő legyen a legfontosabb.
2013. ápr. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
"Mivan ha áldozat lett a párom beleesett 1 majom csapdájába és csak ki akarja használni!?" Ezt ugye te sem gondolod komolyan? Viccelsz velem? Ne keressél már kifogásokat! A megcsaláshoz két ember kell,a kedves párod is nyugodtan szégyellheti magát,mert arcátlanság,amit művel. Ez ilyen egyszerű.
2013. ápr. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!