Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám rávenni a...

Hogyan tudnám rávenni a páromat, hogy beismerje a megcsalást?

Figyelt kérdés
Két kicsi gyerkünk van és kiderült, hogy megcsalt:(. Biztosra tudom!! Sajnos nem tudok így vele élni és szeretnék tovább lépni..de nem tudunk, mert ott tartunk, hogy csak tagad és hazudozik és itt leragadtunk. Talán még maga is elhiszi. Amíg ezen nem lépünk túl, én sem tudok tovább lépni és új életet kezdeni. Segítsetek!!
2013. ápr. 24. 23:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
24%
Ha nem akarja beismerni, akkor hogyan akarod rávenni? A ti vidéketeken működik még a spanyol inkvizíció? Mert akkor lehet. Körmöt letépni, spanyolcsizma, deres, tüzes vasak... egyébként meg hogy lehetne rákényszeríteni, hogy ismerjen el valamit, amit vagy elkövetett, vagy nem? Szerinted igen. Szerinte nem. Én meg nem tudhatom. De azért elég mozgalmas lenne a bíróságok környéke, ha minden megcsalás után mindenki elválna, azaz olyan hosszú lenne a sor, mint régen a Vörös téren a Lenin Mauzóleumnál.
2013. ápr. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha "biztosra" tudod, szembesítsd azzal, akitől a "biztos információ" származik. Ennyi.
2013. ápr. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
'Ha nem akarja beismerni, akkor hogyan akarod rávenni? ' ..ha lenne erre válaszom nem írtam volna ki ezt a kérdést!
2013. ápr. 24. 23:20
 4/19 Missi_Key ***** válasza:
100%
ha "biztosan tudod" minek kell a beismerése...?
2013. ápr. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Jogos a kérdés:). Tényleg nem lenne olyan fontos, hiszen tudom! Csak így nem hajlandó beszélni a hogyan továbbról..állandóan csak ide jutunk vissza. Szeretnék megegyezni gyerektartásba és új életet kezdeni nélküle..de nem hajlandó mást csinálni, csak tagadni.
2013. ápr. 24. 23:33
 6/19 anonim ***** válasza:
Talán ő nem akar elhagyni. Ez olyan elképzelhetetlen?
2013. ápr. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
De lehetséges. De én már nem szeretném ezt a kapcsolatot:(!
2013. ápr. 24. 23:40
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha úgy gondolod hogy még mindig tart a másik kapcsolata és nem csak egy futó kaland volt,akkor küldj rá egy detektivet.Ez bizonyitékként fog szolgálni a válóperben ,utána kiforgathatod a vagyonából ,feltéve ha van neki ilyesmi.Lehet hogy drága dolog a detektiv de talán megéri anyagilag ha megnyered a pert.
2013. ápr. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 intrepid ***** válasza:
Nyolcas! Ekkora baromságot régen nem olvastam! Mióta befolyásolja a vagyonmegosztást a hűtlenség? A gyerektartás pedig a fizetése 20%-a gyerekenként, de max. 50% akármennyi gyerek is van.
2013. ápr. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ez a 8-as valami régi regényeket olvasott biztos. :o))) Nem, a hűtlenség nem bűncselekmény, és nem befolyásol semmit a vagyonelosztásnál.
2013. ápr. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!