Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Firtassam vagy hagyjam az...

Firtassam vagy hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés

Férjemet bejelölte az exe egy közösségi portálon. Elsőre nem fogadta el, mikor másodjára jelölte elfogadtam én. Látom hogy rettegve várja mikor küld majd üzenetet az ex.99% hogy nem csalt meg, nem hiszem hogy ez lenne az ok.

Akkor meg miért ez a nagy felhajtás?nem értem. Mi lehet az ok amiért ennyire aggódik?

Persze tudom hogy millió kis dolog lehet, de mondjuk te mire gondolnál?


2013. ápr. 24. 11:23
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz.
2013. ápr. 24. 12:40
 22/26 anonim ***** válasza:

A Fb-on az én férjemet is bejelölte mindkét komoly exe (4-4 éves kapcsolatok).

Még lájkolni is szokták a kisfiunk képeit, semmi okot nem látok rá, hogy emiatt aggódjak.

Nem leveleznek, nem telefonálnak egymással, stb.

2013. ápr. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, nem vagyok féltékeny, nem töröm azon a fejem, vajon mit akarhat.ami zavaro hogy a férjem tul aggódja a dolgot. És ez ami érdekel. A miértje
2013. ápr. 24. 13:25
 24/26 anonim ***** válasza:

Szia!

25 éves vagyok 5 éve kapcsolatban és 3 éves kisfiú anyukája, 12 hetes várandós. Én úgy néz ki ellentáboros vagyok...


Szinte minden exemmel beszélő viszonyban maradtam. Normális felnőtt embernek érzem magam, egyszer szerettem őket most miért kéne haragudnom? Vagy nem köszönöm vagy letagadnom? :)

Az életem részei voltak, mind tettek hozzá valamit a személyiségemhez is. Ha nem jelölném vissza vagy haragudnék vagy bármi lenne akkor azt mondom, hogy bennem nem záródtak le a dolgok...

Nem azért mentünk szét egyikkel sem mert hajj de nagyon imádtuk egymást, hanem mert már nem szerettük a másikat vagy megcsalás vagy bármi... Akkor haragudtam utáltam akármi, de már lezártam és örülök nagyon, ha azt látom, hogy jól alakul az életük! Egy exemmel szinte naponta beszéltünk mert csórikám nagyon megszenvedett egy lánnyal, Én mondtam neki, hogy máshogy kéne és nem kéne kinyalni a lány se.ggét minden szóra és nem kéne rá sok pénzt költeni és welnesselgetni hordani ha csak egy pénzéhes csaj. Welnesselni akar randi alkalmából akkor riszteljék a költségeket... A csaj a fejéhez vágta, hogy mekkora paraszt, hogy kifizettet vele 30-40 ezret a ráeső részt...

A csaj azt mondta, hogy nő nemű egyénekkel nem beszélhet csak ha ő is ott van... Kérdeztem tőle, hogy mit szólt volna ha először azt írom, hogy bocs de emberem megtiltotta, hogy írjak...

Azóta már észhez tért a srác és hálás, hogy osztottam folyamatosan, hogy térjen észhez és ne legyen már pancser.


Ki hogy dolgozza fel a szakítást. Most egyik exeméknek drukkolok nagyon mert ott nagyon bajosan jön a baba össze! Nekem Ő gratulált legelőször mikor megszületett a Fiam. Szerintem komoly felnőtt emberek között így kéne működjön...

Ha már egyszer túltettük magunkat min kéne utálkozni 10 év múlva is?

2013. ápr. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Ez az ami engem is érdekelne. Merthogy ő izgul, ez látszik rajta. Én is valahogy igy gondolom mint te kedves utolsó válaszoló.
2013. ápr. 24. 17:27
 26/26 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok.

Parom is gyomorideget kap az osszes extol... Szerintem mi nok ezt is maskepp kezeljuk... Masok vagyunk. Nezz meg egy valast apa anya elvalik pl az en szuleim is. Mind a ketto tartos kapcsolatban van ketszer ket savos uton megyunk egymas mellett kocsival fater int mosolyogva pirosnal megallunk ablakot engedi le, kiszurja anyut az anyosullesen ablak vissza es meredten bamul elore... Akkor mar en se szamitottam... :) pedig fater nozott be... :) ez is lehet ilyen ferfi no kulonbseg

2013. ápr. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!