Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Firtassam vagy hagyjam az...

Firtassam vagy hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés

Férjemet bejelölte az exe egy közösségi portálon. Elsőre nem fogadta el, mikor másodjára jelölte elfogadtam én. Látom hogy rettegve várja mikor küld majd üzenetet az ex.99% hogy nem csalt meg, nem hiszem hogy ez lenne az ok.

Akkor meg miért ez a nagy felhajtás?nem értem. Mi lehet az ok amiért ennyire aggódik?

Persze tudom hogy millió kis dolog lehet, de mondjuk te mire gondolnál?


2013. ápr. 24. 11:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
72%
én arra gondolnék, hogy mivel lezárta az exével a kapcsolatot, ezért a háta közepére sem kívánja, hogy most megint bájcsevegni kelljen vele.
2013. ápr. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Én azért vissza se jelölöm az exeket,mert lezártam,kész,vége.

Azért nem akarnám,hogy rám se irjon,mert garantáltan félreérthetőt ir vagy hogy kezdjük újra,amitől a párom féltékeny lesz.

És kinek hiényzik az.

Jobb a békesség.

2013. ápr. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Te minek fogadtad el a bejelölést???
2013. ápr. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 acelsziv ***** válasza:
78%
hogy érted, hogy elfogadtad te? Beléptél a férjed FB -jába és elfogadtad? Milyen alapon?
2013. ápr. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban megsértődnék azon ha a feleségem belép a facebookomra és a nevembe bejelöl olyan embereket akiket a hátam közepére sem kívánok. Minek csináltál ilyen hülyeséget?? Ha meg ne adj isten a férjed tiszteletből elkezd írogatni a csajnak akkor megint kiírsz ide kérdést hogy vajon megcsal-e??? Komolyan nem értelek titeket nőket! Ha nincs gond, muszáj gyártani egyet??
2013. ápr. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Te fogadtad el a jelölést és te problémázol? egyáltalán akkor most mi a probléma?


Nem értem...

2013. ápr. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Mert amugy is én használom. Ezzel semmi gond, mivel mikor másodjára be jelölt akkor is együtt voltunk, ott ült mellettem. Tudta hogy elfogadom.
2013. ápr. 24. 11:36
 8/26 anonim ***** válasza:
93%

Több ponton nem értem a helyzetet. Nekem nem tetszene, ha bejelölné az ex ő visszautasítja akármi miatt, de az ex ezek után még egyszer bejelöli. Akkor önkéntelenül arra gondolnék, hogy a nőnek semmi önbecsülése, szóval akár egy exnek is próbálná magát visszakuncsorogni. Lehet éppen ezért nem jelölte vissza. Mit mondott amúgy?

A másik, hogy te miért jelölgetsz embereket vissza más oldalán?:)

Nekem két exem ismerősöm. Az egyikkel nem érintkezek, ha feltesz valamit megnézem, gyönyörű babája született pl. de nem vagyunk olyan viszonyban hogy lájkolgassam, de örülök, hogy jól alakult az élete, boldog. A másikkal szülinapokkor, névnapokkor írunk egymásnak pár sort, megkérdezzük ki hogy van. Már szakítottunk rég vele is (már a férjemmel voltam) mikor regisztráltam magam, azóta beszélünk így néha.

A férjemnek szintén van exe aki ismerőse.

Szóval én nem értem nálatok mi ez a felhajtás.

Ismerősök.. Hogyne lennének ismerősök. Én is jobban ismerem akármelyik exemet, mint egy általános iskolás osztálytársamat, akik szintén ismerőseim.

Nem akarok egyiktől sem semmit, de most miért ne tudjam mi van velük? Csak volt közöm hozzájuk valaha. De lehet én vagyok túl nyitott, engem érdekelnek az ilyen dolgok, hogy kinek hogyan alakult az élete. akármilyen ismerősömről van szó, akivel nem vagyok már annyira kapcsolatban. Szóval én ilyen érdeklődő vagyok:)

2013. ápr. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Tiltsd le, és akkor még csak nem is látjátok, ő sem titeket. Felesleges stressz és hülyeség. Minek kell problémákat gyártani?
2013. ápr. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
A férjem tudta hogy elfogadom. Miért? Mert kivancsi vagyok mit akar mondani.a férjem is kíváncsi de közben meg fél éve is. Az ex az ex, nem hiszem hogy emiatt féltékenykednék. Puszta kíváncsiságbol fogadtam el.
2013. ápr. 24. 11:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!