Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nyissak felé,...

Szerintetek nyissak felé, vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Új vagyok egy munkahelyen, pályakezdő. Van egy munkatársam, aki ahogy meglát, kimegy a helyiségből, mintha a jelenlétem is sértené. Eleinte azt gondoltam dolga van, de pár hét alatt mindig ezt csinálja. És nem néz a szemembe. Mindenki nagyon szereti, ő a nagy kedvenc a munkahelyen, és megfigyeltem, hogyha ő faképnél hagy a többiek sem olyan szívélyesek velem. Nem zavarna, ha csak simán nem kedvelne, de azért már sértő, hogy ennyire taszítja a jelenlétem. Amúgy nő, ha ez számít valamit. Szerintetek próbáljak nyitni felé? Még bemutatkozásnál próbáltam, de elég hamar otthagyott. Én legszívesebben hagynám a csudába.

20L


2013. ápr. 18. 19:12
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja és azt elfelejtettem mondani, hogy a többiek kedvelnek, ezzel nincs bajom :)
2013. ápr. 18. 19:15
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Eszedbe ne jusson. Legyen tartásod, az előadást meg hagyd meg neki. Végezd a melódat normálisan, és tegyél rá.Mert kb. ennyit ér. A többiek meg had nyalizzanak neki:D
2013. ápr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nm biztos, hogy mindenki annyira kedveli őt...ez csak a látszat! Várd ki a végét, hamarosan rájössz hogy kik tartoznak egy klikkbe! Addig pedig legyél vele szívélyes, de ne nyalizz neki. Viselkedj természetesen.
2013. ápr. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát nem sok kedvem lenne még neki udvarolni munka közben... :)

De mi lehet a baja? Nem tudom megérteni sajnos.

2013. ápr. 18. 19:21
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4 Valószínűleg vetélytársat lát benned, az ostobája.
2013. ápr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol vannak idióták...egyszerűen nincs olyan munkahely, akol mindenki normális lenne...
2013. ápr. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az nem nő, hanem egy hülye pixcsa.
2013. ápr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát jó, meggyőztetek, beveszem a lesz.rom tablettát, és foglalkozok azokkal, akik kedvelnek. Na meg a munkával :D Szép estét nektek :)
2013. ápr. 18. 21:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!