Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Firtassam vagy hagyjam az...

Firtassam vagy hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés

Férjemet bejelölte az exe egy közösségi portálon. Elsőre nem fogadta el, mikor másodjára jelölte elfogadtam én. Látom hogy rettegve várja mikor küld majd üzenetet az ex.99% hogy nem csalt meg, nem hiszem hogy ez lenne az ok.

Akkor meg miért ez a nagy felhajtás?nem értem. Mi lehet az ok amiért ennyire aggódik?

Persze tudom hogy millió kis dolog lehet, de mondjuk te mire gondolnál?


2013. ápr. 24. 11:23
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Fél, nem fél éve. Bocs a hibáért.
2013. ápr. 24. 11:42
 12/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm 8-as, látom értetted amiért kíváncsi lettem.
2013. ápr. 24. 11:43
 13/26 anonim ***** válasza:
Akkor szépen töröld ki te saját kezüleg.
2013. ápr. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Ha 3 nap alatt kétszer bejelölte, biztos akar valamit mondani. Főleg hogy látja az adatlapot amin nyilvánvaló hogy boldog, , és nincs szüksége az ex-re. Ha ezek után mégis beszélni akar vele annak oka van.nem hiszem hogy ennyire lealacsonyodik egy nő hogy az exet akarja akkor is ha annak családja van.pont ezért nem tiltom le.hagy mondja el amit akar. (Amugy a sógornömnek az ismerősei közt van...ez is elgondolkodtató.
2013. ápr. 24. 11:53
 15/26 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire mély érzésű a férjed, mennyire lazán vagy mélyen éli meg a párkapcsolatokat. Mert az emberek különbözőek ebből a szempontból, és vannak, akikben örökre megmarad a kötődés érzése, amit nem lehet elfelejteni. Ekkor egy ilyen esemény eléggé felkavarhatja, és ettől tarthat.
2013. ápr. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

"Ha 3 nap alatt kétszer bejelölte, biztos akar valamit mondani."


Nem hiszem. Csak meg akarja vizslatni a profilját.

2013. ápr. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Aera nincs szükség mert mivel be jelölte a sogornömet is igy láthatja.
2013. ápr. 24. 12:10
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
De miért akarna mondani valamit? Én is bejelöltem már exet, de nem azért, mert mondani akartam valamit, hanem mert ismerem. Meg ha annyira sok mondanivalója lenne, azt megtehetné anélkül is, hogy bejelöli, mivel ismeretlenként is lehet jelölni. Hülyeség.
2013. ápr. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
*írni, nem jelölni
2013. ápr. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha rákérdeznél a férjed nevében, már úgyis a férjed nevében jelölted vissza?


Ez mennyivel egyszerűbb...Kérdezd meg, hogy miért jelöltél be Jucus, tán mondani szeretnél valamit?

2013. ápr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!