Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori, ha egyáltalá...

Mennyire gyakori, ha egyáltalán annak mondható hogy egy apa nőként tekint a tinédzser lányára?

Figyelt kérdés
Nem kezd máshogy tekinteni a lányára mikor már nőies?
2013. ápr. 24. 06:57
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Hát hogyan tekintsen rá??

Mint egy férfire??


Amúgy már egy 10 éves csitri is kikéri magának a mamája magassarkújában billegve,

hogy ő már nő és ne gyerekként kezeljük...

2013. ápr. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
nem tudom, de a lánynak ez borzasztó lehet.
2013. ápr. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Normális esetben nem nőként tekint a saját lányára! Azt látja, hogy felnő, hogy más a teste, máshogy öltözik, de nem mint nő tekint rá.
2013. ápr. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Állatokat ez nem érdekli. Ha az apa egy állat akkor őt se.

Az ember ha be is indul benne némi hormon féken tartja, ilyen helyzetben képes az elméjével szabályozni.

Nem tul gyakori de megesik.

Pl. alkoholistáknál nem meglepő az hogy tudná ezt szabályozni mikor még azt se képes szabályozni hogy saját magával normálisan bánjon...

2013. ápr. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az már egy kicsit beteges,ha úgy tekint rá. Valszeg látja,h szép,nőies,de normális esetben ennyi.
2013. ápr. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem beteges ha egy apa felnőtt nőként tekint a lányára.
2013. ápr. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Valamennyire normális, ha nőnek tekinti, például nem nyit rá a fürdőszobában, vagy előre engedi az ajtónál. Az sem baj, ha megállapítja, hogy milyen csinos lett. De ennél több már nem normális.
2013. ápr. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez a szám pont erről szól: http://www.youtube.com/watch?v=LxGz8yN03Lo


Amúgy az én apámról is azt hittem, hogy nőként tekint rám, amikor 14-15 voltam, de aztán kiderült, hogy nem, csak ő olyan környékről jött, ahol mások a szokások és minden félreérthető.

2013. ápr. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
95%
Normális ember nem... nem tekint úgy a lányára, hanem mindig a kicsi lánya marad. :)
2013. ápr. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!