Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Olyan rosszul...

Mit tegyek? Olyan rosszul erzem magam.

Figyelt kérdés

Szamtalanszor almodtam mar azt, hogy apukam meghalt. Altalaban gyilkossag az oka, egyszer en szurtam le, de altalaban idegen emberek lelovik. Nem tudom, hogy mitol lehet ez. Eleinte mindig elmondtam anyamnak de idegesiti a dolog, ezert mar nem szoktam pedig akarom. Sajnos kulfoldon dolgozik csak hetvegen van itthon, het kozben neha latom 1-2x de az ritka. Pont tegnap ment el messzire ahonnan meg telefonalni se nagyon tud. Nem hiszem, hogy tortent vele valami mert nem szokott mikor ilyeneket almodok. Nem emlekszem pontosan az alomra, de annyi megmaradt, hogy megint lelottek. Mit csinaljak mar? Miert almodom ezt? De almomban csak o szokott meghalni.

16/L


2013. ápr. 23. 07:17
 1/3 anonim válasza:

Szerintem azért van, mert félted. Minél jobban fogod félteni, annál többet álmodod majd ezt. Fogd fel másképp, azt tartják, hogy akinek megálmodják a halálát, az sokáig fog élni. :)

Érdekes, hogy én is édesapámmal álmodtam ilyeneket, senki mással, és ő is csak hétvégente jár haza. Biztosan megvisel Téged is a hiánya, és így ütközik ki. Nekem segített, mikor másképp gondoltam az álomra. Ne aggódj annyit, és minden rendben lesz.:)

2013. ápr. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is álmodtam már azt, hogy apám meghalt, de annak egészen más oka volt. Ezek csak álmok. Szerintem is csak azt jelentik, hogy félted.
2013. ápr. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megszoktam mar, hogy alig van itthon. Kiskoromban is kb hetente egyszer jart haza, utan mar majdnem minden este itthon volt, de az utobbi par evben volt, hogy nem volt itthon 1 hetig meg ilyenek. Szoval ez nem uj dolog. Kicsit feltem de szerintem ez meg normalis, nem viszem tulzasba. Az en szememben apam az, aki mindent tud.
2013. ápr. 23. 12:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!