Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám nem szól hozzám amiért...

Anyám nem szól hozzám amiért motorozok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 éve volt egy motorbalesetem ahol majdnem ott maradtam. Durván összetörtem magam, kevés esélyem volt az életbenmaradásra de itt vagyok és ez a lényeg. Már nagyon régóta motorozom és nem is akarom abba hagyni mert ez tesz boldoggá és szabadnak érzem magam. Nem pedig azért csinálom hogy én most mekkora menő gyerek vagyok. A motorom sajnos szinte darabokra tört, ezért most vettem egy másikat és használom is. Anyám már 2 hete haragszik rám. Nem is beszél velem. Beszéljek én vele vagy majd megnyugszik?

22/F



2013. ápr. 22. 17:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Anyud mennyi idős?

Mert csak egy vigasza lehet:


Ha 20 év múlva a gyereked felül majd a motorjára s repeszt.

Te befosva nézed, anyud meg tenyerét dörzsölve vigyorogva néz téged: ez az gyerekem, megérdemled!

2013. ápr. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Már felnött vagy ami önálló döntési jogot biztosít,szóval motorozhatsz tovább,de legyél sokkal körültekintőbb ha nem akarsz még egy balesetet.
2013. ápr. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

Mivel már majdnem elveszített egyszer érthető a reakciója.


Van másik testvéred?


Ha van, akkor nyugodtan motorozz tovább, ha meghalsz, marad anyukádnak legalább egy gyereke.


Ha egyedüli gyerek vagy, ne légy önző,gondolj bele, hogy anyukáddal mi lesz, ha mégis meghalsz legközelebb!

2013. ápr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
csinálj gyorsan egy gyereket. ha feltekeredsz az oszlopra lesz egy árva viszont nagymuter nem marad egyedül.
2013. ápr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"5 hónapos a kisfiam, de remélem nem jut eszébe majd motorozni."

Ez valószínűleg eszébe jut minden embernek.

És minden anyuka örökké aggódik majd.

Csak azt felejtjük el néha, hogy ha semmit nem engedünk a gyermekünknek, akkor a legfontosabbtól fosztjuk meg, a saját életétől.


Főleg itt, a kérdező ugyanis már felnőtt. Ő imád motorozni, de közben nem tud felhőtlen boldog lenni, mert anyukája állandó neheztelése kíséri.

2013. ápr. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Ha ő is motorozni fog nem fogom annyira félteni a gyerekemet mint anyám. Biztos fogom egy kicsit meg néha mondani fogom, hogy legyen óvatos de nem fogok megsértődni meg állandóan a nyakán lógni. Lehet, hogy örülnék is neki, én is kiskorom óta csinálom és csak egyszer volt balesetem.
2013. máj. 4. 08:58
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Anya bemutatom neked pistát. sulyos sziv és vese elégtelenségben szenved. ha én már nem leszek ő fog segiteni neked mert az én szivem és vesém fog dobogni benne.
2013. máj. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Érthető mutter aggodalma is, de kétszer ugyanoda nem üt a mennykő! :)


Tudod mivel tudnád eloszlatni a kételyeket és a saját javadat is szolgálni?


MOTOROS VEZETÉSTECHNIKAI TRÉNINGGEL!!!


Bezonyám. Ma láttam a BMW Motorrad weblapján, hogy Jeremy Irons, a híres színész és nagy motoros, itt Magyarországon forgatott sokáig és itt a BMW magyar központjában elvégezte az ő tréningjüket és azt nyilatkozta, hogy többtíz éve motorozik, de olyanokat tanult, hogy szerinte a motoros jogsihoz kötelezővé kellene tenni ezt.

Azt mondta, hogy sok-sok év gyakorlat ellenére fejben itt került neki is sok minden a helyére.

2013. máj. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Na jó de akkora a segge hogy ha seggreesik semmi baja nem lesz.
2013. máj. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

bocsánat azt hittem róla van szó:


[link]

2013. máj. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!