Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti örülnétek a helyemben?...

Ti örülnétek a helyemben? Anyós, após

Figyelt kérdés
Nem él se az anyósom, se az apósom. 22 éves vagyok, a férjem 24. Az édesanyja tizenegy éve halt meg, az édesapját már együtt temettük el (három évig ismertem). Mindenki azt mondja, hogy örülnöm kellene, mert csak a baj van velük, így nem szólnak bele az életünkbe, van némi örökségünk már... Én momentán szeretném, ha élnének, kevesebb gondja lenne a férjemnek (igen megviselte az egész, természetesen érthető módon, most már nem jár pszichológushoz, de évekig járni, járnunk kellett). Ti örülnétek, ha nem élnének a párotok szülei?
2013. ápr. 22. 09:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Már az is gáz, hogy feltetted a kérdést! PFFFFFF
2013. ápr. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy kívánom a halálát, de lényegesen könnyebb lenne az életünk. Kevés olyan rossz embert ismerek, mint az anyósom.
2013. ápr. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Halálát nem kívánnám anyósnak sosem,de elköltözhetne egy lakatlan szigetre igazán..

Após viszont imádnivaló,ő remélem 100 évig fog élni.

2013. ápr. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem sincs anyósom. A páromat a nyagyszülei nevelték, de már ők is meghaltak mire mi megismerkedtünk. Apósom él, de a párom nem nagyon kedveli, persze nincs rossz kapcsolatunk, de nem járunk össze. Nekem semmi bajom nincs vele. Örülnék ha élne a párom anyukája vagy a nagyija. Még testvére sincs. Igazándiból az apján kívül senkije sincs, csak én, de én meg külföldön élek, így nekem sincs senkim itt.Szerintem szar.
2013. ápr. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Jól mondja a lakatlan szigetes.

Meg ne haljon, csak ne lenne a közelben. Teljesen ideális lenne, ha mondjuk egy óceán választana el minket.

2013. ápr. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!