Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti örülnétek a helyemben?...

Ti örülnétek a helyemben? Anyós, após

Figyelt kérdés
Nem él se az anyósom, se az apósom. 22 éves vagyok, a férjem 24. Az édesanyja tizenegy éve halt meg, az édesapját már együtt temettük el (három évig ismertem). Mindenki azt mondja, hogy örülnöm kellene, mert csak a baj van velük, így nem szólnak bele az életünkbe, van némi örökségünk már... Én momentán szeretném, ha élnének, kevesebb gondja lenne a férjemnek (igen megviselte az egész, természetesen érthető módon, most már nem jár pszichológushoz, de évekig járni, járnunk kellett). Ti örülnétek, ha nem élnének a párotok szülei?
2013. ápr. 22. 09:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

Ilyet csak egy nagyon gusztustalan ember mondhatott neked. Örülni annak, hogy akit szeretek annak nincsenek szülei? Komolyan nem értem néha az embereket. Gyomorforgatóak. Megnézném mit szólnának hozzá ha nekik mondaná a párjuk, hogy "jaj de jó hogy meghalt anyád legalább nem idegesít"..

Az én anyósom is érdekes természet, de sosem kívánnám a halálát. Vannak gondjaink, vitáink de valahol mélyen azért szeretjük egymást :) A halálát pedig soha nem kívánnám senkinek, az övét pláne. Apósommal pedig nagyon jó a kapcsolatom

2013. ápr. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Hát, elég hülye kérdés. Mi az, hogy örülnénk-e, ha nem élnének a párom szülei. A Párom szülei, szeretik a páromat és ő is őket. Miért örülnék, ha nem lennének? Mit éreznél, ha a párod gondolna ilyeneket?
2013. ápr. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért igy elég durva,ki az aki örül ilyennek? Már cs azért sem örülnék,m látom,h a páromnak rossz. Nekem semmi bajom anyósomékkal,én sajnálnám,ha nem élnének. Biztos van,akinek gondja van a sajátjaival,de azért ilyet mondani,h örülj,h nem élnek.....
2013. ápr. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nem, egyáltalán nem lenne ettől jobb, sőt!

Aki ilyet mondott, az valószínűleg rossz kapcsolatban van a szülőkkel, nincs meg a kölcsönös szeretet, a megértés, tisztelet, stb.

Igen is addig jó, még az embernek élnek a szülei. Mert ha úgy van, tud kire támaszkodni. Akár érzelmileg és ha úgy van, akkor akár átmenetileg anyagilag is (és itt most nem az ingyen élésről beszélek, hanem kisegítésről).

A szülő nem addig jó, míg felnevel, hanem utána is. És lehet hogy lesznek problémák és egy idő után, ha magatehetetlenek lesznek, akkor az nem lesz rossz, de ők sem dobtak el minket, amikor még mi voltunk magatehetetlenek. Ha hisztiztünk, ha rosszak voltunk gyereknek, minket sem dobtak el, nekünk sem kívánták a halálunkat. Akkor mi miért tennénk ezt?

2013. ápr. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Az a durva az egészben, hogy nem egy ember mondta. Azért kérdeztem meg, mert kíváncsi voltam, lehet-e annyira nem szeretni anyóst, apóst, hogy a halálát kívánják... Én soha nem éreztem ezt, nem volt lehetőségem se.
2013. ápr. 22. 09:18
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom kik mondták ezt neked, de mind idióta, ne beszélgess velük.
2013. ápr. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én visszakérdeznék, hogy milyen ember az, aki örül mások halálának? Akárki is mondta ezt, gusztustalan embernek tartom.
2013. ápr. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Hát engem az isten verjen meg,de örülnék ha a páromnak nem lett volna anyja mikor össze jöttünk.Szóval igen te örülj neki szépen!
2013. ápr. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Apósomat már sajnos nem ismertem, anyósommal pedig nem mindig felhőtlen a viszonyunk, de soha meg nem fordult a fejemben, hogy jobb lenne ha nem lenne, mert a párom Édesanyja!!!

Milyen elmebeteg ember lehet az, aki örül más halálának?

2013. ápr. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nagyon idegesítő az anyósom, de sose kívánnàm a halálát. Már csak azért se mert tisztelem annyira a férjem, nem szeretnék neki rosszat. És egy szülő elvesztése nagy tragédia.
2013. ápr. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!