Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen a jó após?...

Szerintetek milyen a jó após? Nektek milyen az apósotok? (Akinek van)

Figyelt kérdés
2013. ápr. 13. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet vele beszélgetni,kedves,segítőkész.
2013. ápr. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A jó após törődik a saját fiával, szereti a saját fiát és nem a menyének kell szólni, hogy van egy fia a világon, akinek pár jó szóra szüksége volna...
2013. ápr. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem az anyósom szuper, szinte barátnök vagyunk. Az apósom meg .... inkább nem minösíteném, mert kitörlik a válaszomat.


A jó após aki egy középvezetö informatikus fiára, és az orvos fiára büszke és elismeri, hogy többre vitték mint ö. Aki a bébi unokáját nem mindig dagattozza, és csúnyának látja, hanem büszke rá, hogy megszületett az elsö unokája. Aki nem a fiát hibáztatja 30 évesen hogy ö még csak 50 éves és nagypapa lett, hanem elgondolkodik, hogy miért 19 évesen csinált gyereket annak idéjén. Meg még sorolhatnám...

2013. ápr. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A jó após szereti a gyerekeit, büszke rá hogy többre viszik az életben mint ő, segít nekik amiben tud, és nem csak elvesz tőlük. A jó após gyakran látogatja a kilencven akárhány éves anyját, mert nem tudhatja, hogy meddig lehet vele és nemcsak pénzért megy hozzá. A jó após az unokáit is gyakran látogatja, hogy ne csak fényképekről ismerjék. Havonta egyszer 10 perc semmi. Emellett érdeklődő felénk, nem csak akkor jön, ha pénz kell.
2013. ápr. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A kérdés az volt, hogy nektek milyen az apósotokkal a viszony és nem az, hogy neki milyen a családjával. Köszönöm a válaszokat. Az első nagyon jól összefoglalta
2013. ápr. 13. 13:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem a legjobb vele a viszony. Idős korára egyre nehezebb a természete, folyton csak számon kér, adósságokat hánytorgat. Most fog megszületni az unokája de egy szóval nem kérdezi, hogy vagyunk. Múltkor is már ezer éve nem beszéltünk (nem egy országban élünk) és annak is veszekedés lett a vége, részéről csak rossz szót kaptunk. Így nem is nagyon tartjuk vele a kapcsolatot.
2013. ápr. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem tündéri, én nagyon kedvelem, és ő is. Mindig viccel, és apróságokkal meg lep, virágot és csokit kapok, amit szép gesztusnak tartok. Ad a véleményemre, és nagyon hálás, hogy a fiának vagyok. 4 éve vagyunk együtt és ő sürgeti az ősszerköltözésünket, jegyességet, na persze unokákat is, a nagyszüleimmel egyidős, mert késői gyerek a párom, de a saját nagyapám nem volt velem ilyen kedves mint ő. Tudom kevés ideje kerültem be a családba, de majd fog telni az idő és szerintem akkor sem lesz problémám vele. Neked milyen vele a kapcsolatod?
2013. ápr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerencsére nekem is hasonló mint a tiéd. Nagyon szeretem és ő is úgy szeret mintha a lánya lennék.
2013. ápr. 14. 08:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!